Apetrots mogen we zijn!

Onze toppers Michelle Struyck en Natalia Wisniewska genomineerd voor de gouden stick! (slechts 5 genomineerden in totaal!)

              

En in de categorie beloften tevens onze Michelle en Elodie Picard. (van de 3! genomineerden)

             

Van harte proficiat voor deze nominaties wat al mega is!

Nu nog duimen voor de verzilvering ervan (vergoudering zegt men niet...)

Even een lange opsomming van alle Nuttige Nummers om boven uw ijskast te hangen

Nummers die je hopelijk niet nodig hebt.

Noodnummer Ambulance en brandweer 112

Noodnummer Politie 101

Ziekenhuis A.Z. Sint-Jozef Malle (3,5 km) GPS: Oude Liersebaan 4, Malle 03 380 20 11

Ziekenhuis A.Z. Klina Brasschaat (3,7 km) GPS: Augustijnslei 100, Brasschaat 03 650 50 50

Dokter van wacht (A.Z. Klina) voor week en weekeinde 03 650 52 53

 

Algemene mailadressen

Ideeënbus idee@rahc.be

Aanmelden vrijwilligers en vacatures  => team@rahc.be

Aanmelden trainers & opleidingen => ata@rahc.be

Vertrouwenspersoon, pesten & privacy => vertrouwenspersoon@rahc.be

Organisatie Secretaris, Leden- & clubadministratie: Yvette Tholenaars/Annick Averens => secretaris@rahc.be

Communicatie, website en sociale media: Christophe De Cleene => communicatie@rahc.be

Horeca: Beth Neutjens => bar@rahc.be

Shop Hockey Nation: Scott Brocken => shop@rahc.be

Thesaurie: Ellen Van Ussel => thesaurie@rahc.be

Infrastructuur: Philippe Mertens => terrein@rahc.be

Materiaalbeheer => materiaal@rahc.be

Sponsoring Commissie: Michel Van Bavel => sponsoring@rahc.be

Topsporthockey Dames: Edward Bolluyt => THD@rahc.be

Topsporthockey Heren: Christophe De Cleene => THH@rahc.be

Verantwoordelijke buurtbewoners: Jan Bussels => buurtbewoners@rahc.be

Sportieve werking omkadering & jeugd, Trainers, trainingen Technische staff boven-onderbouw => ata@rahc.be

ATA Antwerp Trainer Academy: Birgitte Devos => ata@rahc.be

RAHC Keepersschool: Birgitte Devos en Anissa Meskal => goalies@rahc.be

G-Hockey: Jef Van Lint & Sarah Perrone => ghockey@rahc.be

RAHC Umpire Academy: Birgitte Devos => umpire@rahc.be

Indoorwerking => indoor@rahc.be

Wintercriterium: Bart Vanderhaegen => wintercriterium@rahc.be

 

CV's

CV Kuikens: Vicky Boeyden => kuikens@rahc.be

CV U7 boys & girls: Annick Averens => CVU7@rahc.be

CV U8 boys & girls: Sigrid Strybol => CVU8@rahc.be

CV U10 boys: Tina Boumans => CVU10boys@rahc.be

CV U10 girls: Anneke D’Heere => CVU10girls@rahc.be

CV U12 boys: Jacqueline Gram => CVU12boys@rahc.be

CV U12 girls: Nathalie Boeckx => CVU12girls@rahc.be

CV U14 boys: Sam Dezillie => CVU14boys@rahc.be

CV U14 girls: Thierry Vlerick => CVU14girls@rahc.be

CV U16 boys: Elke Van Turnhout => CVU16boys@rahc.be

CV U16 girls Philip Cornelissen CVU16girls@rahc.be

CV U19 boys: Ann Poppe => CVU19boys@rahc.be

CV U19 girls: Sylvie Van de Leest => CVU19girls@rahc.be

 

Sportieve werking volwassenen

CV Trimmers: Julie Van Mossevelde & Olivier Struyf => trim@rahc.be

CV Wedstrijdteams H, YL, M, Gents: Alexander Zaman => alex@rahc.be

CV Wedstrijdteams D: David Stuart => D@rahc.be

 

Feesten, terugkerende events & toernooien

Bar & restaurant, reserveren & info: Beth Neutjes => bar@rahc.be

Events & jaarkalender: Inge Clauwaert => events@rahc.be

Stages: stages@rahc.be

Jeugdtoernooien doorheen het jaar: Team Events => toernooi@rahc.be

Progressive dinner: Team Events => dinner@rahc.be

Galabal: Team events => galabal@rahc.be

Poker: Dick Van Luijk => poker@rahc.be

GPT toernooi: Nathalie Boeckx => gpt@rahc.be

Wist je dat er bij elke verzonden whatsapp een Kolibrie doodgaat?

Dit is zeer erg want kolibries zijn echt toffe schattige beestjes...

Om de slachting van deze topbeestjes tegen te houden is het vanaf heden niet onbeleefd na een aantal nutteloze whatsappen de hashtash #deadkolibrie te zenden in de groep om lief aan te geven, 'ditzijnmisschiennetietsteveelwhatsappenomindegroeptegooien'

Bij verbaasde whatsapp reacties terug kan u nog suggereren dat er iets bestaat als PM... Dit staat niet enkel voor POST MORTEM (Kolibrie dood...) maar ook als Private Message wat al zal leiden tot een enorme vermindering van whatsappen - lees dode kolibries.

Als dat nog niet helpt doet u het volgende => googel-afbeeldingen-dead hummingbird (kolibrie kennen ze niet in het Engels) en wat je dan ziet is zielig genoeg om door te sturen

Dus => gebruik whatsap wijs en red een kolibrie!

#deadkolibrie rules en dus vanaf heden de nieuwste hashtashtrend!

Spread the news and save the Kolibrie/hummingbird!

Programma

19:00 onthaal met broodjes

19:30 start sessie

20:30 training course level 1 en 2

22:00 overhandiging fluitjes level 1 en 2

inschrijven via  http://www.rahc.be/?eid=5092104 

meer info => umpire@rahc.be

Hln 17 sept

hockey player #68

palmares van onze dames! (sorry voor de verfrommeling)La Libre 25 aug

 

Vijftien spelers van RAHC Gents 1, 2, 3 en 4 en Masters 1 hebben afgelopen weekend meegedaan aan het Internationale Veteranen Toernooi in Athletic Terrassa Hockey Club. Ondanks het feit dat de hoge ambities eerder in de derde helft van de wedstrijd werden gerealiseerd, is René Verhaegen (Gents 3) uitgeroepen tot speler van het toernooi. Een knappe prestatie!

Beste managers,

 

als het goed is hebben jullie onderstaande bijlagen per mail ontvangen.

Deze bijlagen zijn ook altijd terug te vinden onder "nuttige documenten" op de website.

Uitleg voor managers over de Umpire Academy

Uitleg voor managers over de Keepersschool

Restaurant

 

Hier binnenkort het lekkerste

nieuws van wat ons restaurant

in het nieuwe seizoen gaat bieden!

 

 

Clubkalender
Dames & Heren 1

 

 

Onze liefste dames en heren 1

genieten nu van een welverdiende rust

en maken zich op

voor een nieuw topjaar!

 

 

 

 

 

 

Zoek in onze site
Contact Vertrouwenspersoon RAHC

 

 

 

 

vertrouwenspersoon@rahc.be

 

 

Sponsor van de maand

 

Hockey Nation Shop

Open tijdens het seizoen:

woensdag 13.30u - 17.30u

vrijdag 16.30u - 20.00u

zaterdag 9.00u - 15.00u

Contact: Scott Brocken            Mob.:+32 474 89 17 26   Mail: shop@rahc.be

Met steun van

   

     

Verjaardagskalender
17/08
Teun Beukenkamp
17/08
Alexander Jacobs
18/08
Wim Verheyen
18/08
Aziza Elouahdani
18/08
Mercedes Moreschi
18/08
Philippe Delaisse
18/08
Max Hoefnagels
19/08
Rosalie Vlerick
19/08
Arthur Geheniau
20/08
Fauve Horbach

Ontspanningslaan 4    |    2960 St. Job in 't Goor    |     info@rahc.be

© 2016, R. Antwerp H.C. - All rights reserved - website powered by Twizzit.com