Datum Afspraaktijd Aanvang Einde Evenement Accommodatie
20/01/2018 09:25 10:00 11:25 Z/S U16 Girls Nat. 1: ANTW1 - INDI1 S/Z Braxgata Indoor Braxgata Indoor
20/01/2018 11:00 11:30 12:30 Z/S U10 Boys VHL 2B: ANTW1 - LEUV3 S/Z Mechelen - De Nekker S/Z Mechelen - De Nekker
20/01/2018 12:30 12:30 13:55 Z/S U14 Girls Honneur: ANTW1 - TEMS1 S/Z St.Job - De Zandbergen S/Z St.Job - De Zandbergen
20/01/2018 12:00 12:30 13:30 Z/S U10 Boys VHL 2B: ANTW1 - HOEG1 S/Z Mechelen - De Nekker S/Z Mechelen - De Nekker
20/01/2018 11:40 12:30 13:30 Z/S U10 Girls VHL 1: KEER1 - ANTW2 S/Z BXL - Mounier 1 - C.S. La Woluwe S/Z BXL - Mounier 1 - C.S.La Woluwe
20/01/2018 13:30 13:30 14:55 Z/S U16 Girls VHL 1: ANTW2 - MECH1 S/Z St.Job - De Zandbergen S/Z St.Job - De Zandbergen
20/01/2018 12:40 13:30 14:30 Z/S U10 Girls VHL 1: LEUV1 - ANTW2 S/Z BXL - Mounier 1 - C.S. La Woluwe S/Z BXL - Mounier 1 - C.S.La Woluwe
20/01/2018 15:30 15:30 16:55 Z/S U19 Boys VHL 1: ANTW1 - GANT1 S/Z St.Job - De Zandbergen S/Z St.Job - De Zandbergen
21/01/2018 09:00 09:30 10:30 Z/S U12 Girls VHL 1: DRAG1 - ANTW1 S/Z Mortsel Blauwe Regen S/Z Mortsel Blauwe Regen
21/01/2018 10:15 10:30 11:55 Z/S U16 Boys Nat.1: ANTW1 - LEOP1 S/Z Brecht De Ring S/Z Brecht De Ring
21/01/2018 10:30 10:30 11:55 Z/S U14 Boys Nat.1: ANTW1 - WADU1 S/Z St.Job - De Zandbergen S/Z St.Job - De Zandbergen
21/01/2018 10:00 10:30 11:30 Z/S U12 Girls VHL 1: BRUG1 - ANTW1 S/Z Mortsel Blauwe Regen S/Z Mortsel Blauwe Regen
21/01/2018 11:15 11:30 12:55 Z/S U16 Boys Nat.1: ANTW1 - LLNH1 S/Z Brecht De Ring S/Z Brecht De Ring
21/01/2018 11:30 11:30 12:55 Z/S U14 Boys Nat.1: ANTW1 - LARA1 S/Z St.Job - De Zandbergen S/Z St.Job - De Zandbergen
21/01/2018 13:00 13:30 14:30 Z/S U12 Boys VHL 1B: HERA1 - ANTW1 S/Z Sportcentrum 't Hofeind Merksplas S/Z Sportcentrum 't Hofeind Merksplas
21/01/2018 14:15 14:30 15:55 Z/S Messieurs Nat. 3: ANTW1 - LLNH2 S/Z Brecht De Ring S/Z Brecht De Ring
21/01/2018 14:30 14:30 15:55 Z/S U14 Boys VHL 2B: ANTW2 - VICT3 S/Z St.Job - De Zandbergen S/Z St.Job - De Zandbergen
21/01/2018 14:00 14:30 15:30 Z/S U12 Boys VHL 1B: VICT1 - ANTW1 S/Z Sportcentrum 't Hofeind Merksplas S/Z Sportcentrum 't Hofeind Merksplas
21/01/2018 14:20 15:30 16:55 Z/S U19 Girls Honneur: ANTW1 - WADU1 S/Z Court-Saint-Etienne 1 S/Z Court-Saint-Etienne 1
21/01/2018 15:15 15:30 16:55 Z/S Messieurs Nat. 3: VERV1 - ANTW1 S/Z Brecht De Ring S/Z Brecht De Ring
21/01/2018 15:30 15:30 16:55 Z/S U14 Boys VHL 2B: ANTW2 - MECH1 S/Z St.Job - De Zandbergen S/Z St.Job - De Zandbergen
21/01/2018 15:50 16:30 17:55 Z/S U16 Boys VHL 2B: DRAG2 - ANTW2 S/Z Mechelen IHAM S/Z Mechelen IHAM
21/01/2018 16:20 17:30 18:55 Z/S U19 Girls Honneur: ANTW1 - WELL1 S/Z Court-Saint-Etienne 1 S/Z Court-Saint-Etienne 1
21/01/2018 17:50 18:30 19:55 Z/S U16 Boys VHL 2B: ANTW2 - VICT3 S/Z Mechelen IHAM S/Z Mechelen IHAM
22/01/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen Nat. Honneur: ANTW2 - AMAN1 ANTWERP ANTW1
22/01/2018 20:15 20:30 21:30 Gentlemen Nat. Honneur: DRAG1 - ANTW1 DRAGONS. DRAG3
27/01/2018 09:05 09:30 10:55 Z/S U14 Girls VHL 2A: ANTW2 - BRAX2 S/Z Kalmthout Gitok S/Z Kalmthout Gitok
27/01/2018 09:55 10:20 11:45 Z/S U14 Girls VHL 2A: ANTW2 - HERM1 S/Z Kalmthout Gitok S/Z Kalmthout Gitok
27/01/2018 09:25 10:30 11:55 Z/S U16 Girls Nat. 1: ANTW1 - LLNH1 S/Z Louvain la Neuve - Blocry 1 S/Z Louvain la Neuve - Blocry 1
27/01/2018 11:20 12:30 13:55 Z/S Belfius Dames Nat. Honneur: ANTW1 - WADU1 S/Z Court-Saint-Etienne 1 S/Z Court-Saint-Etienne 1
27/01/2018 11:25 12:30 13:55 Z/S U16 Girls Nat. 1: ANTW1 - RACI1 S/Z Louvain la Neuve - Blocry 1 S/Z Louvain la Neuve - Blocry 1
27/01/2018 12:30 12:30 13:55 Z/S U16 Girls VHL 1: ANTW2 - LION1 S/Z St.Job - De Zandbergen S/Z St.Job - De Zandbergen
27/01/2018 13:00 13:30 14:55 Z/S U14 Girls Honneur: ANTW1 - MECH1 S/Z Mechelen - De Nekker S/Z Mechelen - De Nekker
27/01/2018 13:00 13:30 16:00 H1 - Etten-Leur Digitopia veld
27/01/2018 12:35 13:45 15:10 Z/S Belfius Dames Nat. Honneur: ANTW1 - RACI1 S/Z Court-Saint-Etienne 1 S/Z Court-Saint-Etienne 1
27/01/2018 14:30 14:30 15:55 Z/S U16 Girls VHL 1: ANTW2 - BAUD1 S/Z St.Job - De Zandbergen S/Z St.Job - De Zandbergen
27/01/2018 14:50 15:30 16:55 Z/S U19 Boys VHL 1: ANTW1 - HOEG1 S/Z Mechelen IHAM S/Z Mechelen IHAM
27/01/2018 15:00 15:30 16:55 Z/S U14 Girls Honneur: ANTW1 - OREE1 S/Z Mechelen - De Nekker S/Z Mechelen - De Nekker
27/01/2018 16:50 17:30 18:55 Z/S U19 Boys VHL 1: ANTW1 - LEUV2 S/Z Mechelen IHAM S/Z Mechelen IHAM
28/01/2018 10:30 10:30 11:55 Z/S U14 Boys Nat.1: ANTW1 - RACI1 S/Z St.Job - De Zandbergen S/Z St.Job - De Zandbergen
28/01/2018 11:15 11:30 12:55 Z/S U16 Boys Nat.1: ANTW1 - RACI1 S/Z Brecht De Ring S/Z Brecht De Ring
28/01/2018 11:30 11:30 12:55 Z/S U14 Boys Nat.1: ANTW1 - LEOP2 S/Z St.Job - De Zandbergen S/Z St.Job - De Zandbergen
28/01/2018 11:05 11:30 12:30 Z/S U11 Girls VHL 1: DRAG1 - ANTW1 S/Z Kalmthout Gitok S/Z Kalmthout Gitok
28/01/2018 12:15 12:30 13:55 Z/S U16 Boys Nat.1: ANTW1 - UCCL1 S/Z Brecht De Ring S/Z Brecht De Ring
28/01/2018 12:05 12:30 13:30 Z/S U11 Girls VHL 1: HERA1 - ANTW1 S/Z Kalmthout Gitok S/Z Kalmthout Gitok
28/01/2018 13:00 13:30 14:30 Z/S U10 Girls VHL 1: GANT1 - ANTW2 S/Z Sportcentrum 't Hofeind Merksplas S/Z Sportcentrum 't Hofeind Merksplas
28/01/2018 13:40 14:30 15:55 Z/S Messieurs Nat. 3: RASA1 - ANTW1 S/Z BXL - Mounier 2 - C.S.La Woluwe S/Z BXL - Mounier 2 - C.S.La Woluwe
28/01/2018 14:30 14:30 15:55 Z/S U14 Boys VHL 2B: ANTW2 - BRAX2 S/Z St.Job - De Zandbergen S/Z St.Job - De Zandbergen
28/01/2018 14:00 14:30 15:30 Z/S U10 Girls VHL 1: VICT1 - ANTW2 S/Z Sportcentrum 't Hofeind Merksplas S/Z Sportcentrum 't Hofeind Merksplas
28/01/2018 14:20 15:30 16:55 Z/S U19 Girls Honneur: ANTW1 - RACI1 S/Z Court-Saint-Etienne 2 S/Z Court-Saint-Etienne 2
28/01/2018 15:15 15:30 16:55 Z/S U16 Boys VHL 2B: HERA3 - ANTW2 S/Z Brecht De Ring S/Z Brecht De Ring
28/01/2018 15:30 15:30 16:55 Z/S U14 Boys VHL 2B: ANTW2 - GDEV1 S/Z St.Job - De Zandbergen S/Z St.Job - De Zandbergen
28/01/2018 14:40 15:30 16:30 Z/S U10 Girls VHL 1: KEER1 - ANTW1 S/Z Keerbergen - Kon.Atheneum S/Z Keerbergen - Kon.Atheneum
28/01/2018 15:20 16:30 17:55 Z/S U19 Girls Honneur: ANTW1 - LEOP1 S/Z Court-Saint-Etienne 2 S/Z Court-Saint-Etienne 2
28/01/2018 15:40 16:30 17:55 Z/S Messieurs Nat. 3: LEOP3 - ANTW1 S/Z BXL - Mounier 2 - C.S.La Woluwe S/Z BXL - Mounier 2 - C.S.La Woluwe
28/01/2018 16:15 16:30 17:55 Z/S U16 Boys VHL 2B: DRAG2 - ANTW2 S/Z Brecht De Ring S/Z Brecht De Ring
28/01/2018 16:40 17:30 18:30 Z/S U10 Girls VHL 1: LEUV1 - ANTW1 S/Z Keerbergen - Kon.Atheneum S/Z Keerbergen - Kon.Atheneum
01/02/2018 19:10 20:00 22:00 H1 - Mechelse Digitopia veld
03/02/2018 10:35 11:30 12:55 Z/S U14 Girls VHL 2A: ANTW2 - BAUD2 S/Z BXL - SPL Erasme S/Z BXL SPL Erasme
03/02/2018 11:35 12:30 13:55 Z/S U14 Girls VHL 2A: ANTW2 - DRAG3 S/Z BXL - SPL Erasme S/Z BXL SPL Erasme
04/02/2018 09:30 10:20 11:45 Z/S U14 Boys VHL 2B: ANTW2 - HERA3 S/Z Keerbergen - Kon.Atheneum S/Z Keerbergen - Kon.Atheneum
04/02/2018 10:25 11:15 12:40 Z/S U14 Boys VHL 2B: ANTW2 - DRAG2 S/Z Keerbergen - Kon.Atheneum S/Z Keerbergen - Kon.Atheneum
04/02/2018 13:00 13:30 16:00 H1 - Leuven
04/02/2018 13:10 14:00 15:25 Z/S U16 Boys VHL 2B: MOLH1 - ANTW2 S/Z Keerbergen - Kon.Atheneum S/Z Keerbergen - Kon.Atheneum
04/02/2018 14:05 14:55 16:20 Z/S U16 Boys VHL 2B: DRAG3 - ANTW2 S/Z Keerbergen - Kon.Atheneum S/Z Keerbergen - Kon.Atheneum
05/02/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen Nat. Honneur: ANTW2 - ANTW1 ANTWERP ANTW1
05/02/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: ANTW3 - BRAX1 ANTWERP ANTW2
05/02/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: ANTW4 - BRAX2 ANTWERP ANTW2
05/02/2018 21:15 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: ANTW3 - BRAX2 ANTWERP ANTW2
05/02/2018 21:15 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: ANTW4 - BRAX1 ANTWERP ANTW2
10/02/2018 15:00 15:00 16:25 College League Boys Nat. 0: ANTW2 - SGEO1 ANTWERP ANTW1
10/02/2018 15:00 15:00 16:25 College League Girls Nat. 0: ANTW1 - BEER1 ANTWERP ANTW2
10/02/2018 14:05 15:00 16:25 College League Boys Nat. 0: LEUV1 - ANTW1 LEUVEN LEUV1
10/02/2018 14:30 15:00 16:25 College League Girls Nat. 0: HERA1 - ANTW2 HERAKLES HERA1
15/02/2018 19:30 20:00 22:00 H1 - Victory
17/02/2018 15:00 15:00 16:25 College League Boys Nat. 0: ANTW2 - GANT1 ANTWERP ANTW1
17/02/2018 15:00 15:00 16:25 College League Girls Nat. 0: ANTW1 - OMBR1 ANTWERP ANTW2
17/02/2018 14:00 15:00 16:25 Open League Dames Nat. Honneur: WELL2 - ANTW2 WELLINGTON WELL1
17/02/2018 13:40 15:00 16:25 College League Boys Nat. 0: SGEO1 - ANTW1 SAINT-GEORGES SGEO1
18/02/2018 00:55 00:00 01:25 Open League Dames Reg. VHL 1: LEUV4 - Bye LEUVEN LEUV2
18/02/2018 00:00 00:00 01:25 Open League Dames Reg. VHL 3A: Bye - MOLH1 ANTWERP ANTW2
18/02/2018 10:00 10:00 11:25 Messieurs Min. Nat. Honneur: ANTW3 - DRAG4 ANTWERP ANTW2
18/02/2018 09:30 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 1: MECH3 - ANTW4 MECHELSE MECH1
18/02/2018 11:00 11:30 12:55 Masters Nat. Honneur: ANTW1 - EMBG1 ANTWERP ANTW2
18/02/2018 12:00 12:00 13:25 Belgian League Dames Nat. Honneur: ANTW1 - WELL1 ANTWERP ANTW1
18/02/2018 14:30 14:30 15:55 Belgian League Messieurs Nat. 1: ANTW1 - WELL1 ANTWERP ANTW1
18/02/2018 16:30 16:30 17:55 Open League Messieurs Nat. Honneur: ANTW2 - BEER2 ANTWERP ANTW1
19/02/2018 20:30 20:30 21:55 Junior Ladies VHL 1: ANTW5 - GANT6 ANTWERP ANTW1
19/02/2018 20:00 20:30 21:55 Junior Ladies VHL 1: HERA5 - ANTW4 HERAKLES HERA1
24/02/2018 08:30 08:30 09:30 U10 Boys VHL 4C (2): ANTW4 - VICT2 ANTWERP ANTW2
24/02/2018 08:30 08:30 09:20 U8 Boys VHL 3C (2): ANTW2 - BEER2 ANTWERP ANTW2
24/02/2018 08:30 08:30 09:55 U14 Boys VHL 2B (2): ANTW2 - DRAG3 ANTWERP ANTW1
24/02/2018 08:30 08:30 09:20 U7 Boys VHL 2B (2): ANTW3 - VICT1 ANTWERP ANTW2
24/02/2018 08:30 08:30 09:20 U7 Boys VHL 4F (2): ANTW4 - DRAG4 ANTWERP ANTW2
24/02/2018 09:30 09:30 10:30 U12 Boys VHL 4B (2): ANTW4 - BRAX5 ANTWERP ANTW2
24/02/2018 09:30 09:30 10:20 U8 Girls VHL 1 (2): ANTW1 - BRAX1 ANTWERP ANTW2
24/02/2018 09:30 09:30 10:20 U8 Girls VHL 4C (2): ANTW4 - MECH2 ANTWERP ANTW2
24/02/2018 08:25 09:30 10:20 U8 Boys VHL 2A (2): AALS1 - ANTW1 AALST HC AALS1
24/02/2018 09:30 09:30 10:20 U7 Boys VHL 1 (2): ANTW1 - BRAX1 ANTWERP ANTW2
24/02/2018 09:30 09:30 10:20 U7 Girls VHL 4C (2): ANTW3 - KEMP1 ANTWERP ANTW2
24/02/2018 10:00 10:00 11:25 U14 Girls Nat. Honneur (2): ANTW1 - DRAG1 ANTWERP ANTW1
24/02/2018 09:30 10:00 11:25 U16 Girls Nat. Honneur (2): HERA1 - ANTW1 HERAKLES HERA1
24/02/2018 08:40 10:00 11:25 U16 Girls Nat. 2A (2): NAMU1 - ANTW2 NAMUR NAMU1
24/02/2018 09:30 10:00 11:00 U10 Girls VHL 1 (2): MECH1 - ANTW2 MECHELSE MECH2
24/02/2018 09:00 10:00 10:50 U8 Girls VHL 1 (2): INDI2 - ANTW2 INDIANA INDI2
24/02/2018 09:30 10:00 10:50 U8 Girls VHL 2A (2): BEER1 - ANTW3 BEERSCHOT BEER2
24/02/2018 09:00 10:00 10:50 U7 Girls VHL 2 (2): INDI3 - ANTW2 INDIANA INDI2
24/02/2018 10:30 10:30 11:30 U12 Boys VHL 3B (2): ANTW3 - LION1 ANTWERP ANTW2
24/02/2018 10:30 10:30 11:30 U12 Girls VHL 2 (2): ANTW2 - ISCA1 ANTWERP ANTW2
24/02/2018 09:55 10:30 11:30 U12 Girls VHL 3A (2): BRAX2 - ANTW5 BRAXGATA BRAX3
24/02/2018 10:10 10:30 11:20 U8 Boys VHL 4D (2): BLAC1 - ANTW3 BLACKBIRDS BLAC1
24/02/2018 10:30 11:00 12:00 U12 Boys VHL 4B (2): VICT1 - ANTW2 VICTORY VICT2
24/02/2018 11:00 11:00 12:00 U12 Girls VHL 1 (2): GANT1 - ANTW1 GANTOISE GANT2
24/02/2018 11:00 11:00 12:00 U12 Girls VHL 4B (2): GANT2 - ANTW3 GANTOISE GANT2
24/02/2018 09:55 11:00 12:00 U10 Boys VHL 2B (2): STIX1 - ANTW1 HASSELT STIX STIX1
24/02/2018 11:00 11:00 12:00 U10 Girls VHL 3B (2): STIX1 - ANTW3 HASSELT STIX STIX2
24/02/2018 11:30 11:30 12:55 U16 Boys Nat. 2A (2): ANTW1 - OLDC1 ANTWERP ANTW1
24/02/2018 11:30 11:30 12:55 U14 Boys Nat. 1B (2): LLNH1 - ANTW1 LOUVAIN-LA-NEUVE LLNH1
24/02/2018 11:30 11:30 12:30 U10 Girls Nat. Honneur (2): ANTW1 - OREE1 ANTWERP ANTW2
24/02/2018 11:30 11:30 12:30 U10 Girls VHL 4B (2): ANTW4 - LEUV3 ANTWERP ANTW2
24/02/2018 10:55 11:30 12:30 U10 Boys VHL 3A (2): BRAX3 - ANTW3 BRAXGATA BRAX3
24/02/2018 10:15 11:30 12:55 U14 Boys VHL 2C (2): STRU1 - ANTW3 SINT TRUIDEN STRU1
24/02/2018 10:35 11:30 12:55 U14 Girls VHL 3B (2): LOKE1 - ANTW3 Lokeren HC LOKE1
24/02/2018 10:40 12:00 13:00 U10 Girls VHL 4A (2): BRUG2 - ANTW5 BRUGGE BRUG2
24/02/2018 11:45 12:00 13:25 U14 Girls VHL 3C (2): ANTW5 - KEMP1 DRAGONS. DRAG4
24/02/2018 12:30 12:30 13:30 U12 Boys VHL 2B (2): ANTW1 - NEOH1 ANTWERP ANTW2
24/02/2018 12:30 12:30 13:30 U10 Boys VHL 3B (2): ANTW2 - HOEG1 ANTWERP ANTW2
24/02/2018 11:40 13:00 14:25 College League Boys Nat. 0: NAMU1 - ANTW1 NAMUR NAMU1
24/02/2018 12:30 13:00 14:25 U14 Girls Nat. 2A (2): BEER1 - ANTW2 BEERSCHOT BEER1
24/02/2018 13:00 13:00 14:25 U14 Girls VHL 2B (2): ANTW4 - MECH2 ANTWERP ANTW1
24/02/2018 13:00 13:00 13:50 U7 Girls VHL 1 (2): GANT1 - ANTW1 GANTOISE GANT3
24/02/2018 12:55 13:30 14:30 U12 Girls VHL 4B (2): BRAX5 - ANTW4 BRAXGATA BRAX3
24/02/2018 13:30 13:30 14:55 U16 Girls VHL 2B (2): ANTW3 - VICT3 ANTWERP ANTW2
24/02/2018 13:15 13:30 14:55 U16 Girls VHL 3B (2): DRAG5 - ANTW4 DRAGONS. DRAG4
24/02/2018 14:30 14:30 15:55 U16 Boys VHL 1B (2): ANTW2 - VRIJ1 ANTWERP ANTW1
24/02/2018 15:00 15:00 16:25 U16 Boys VHL 3B (2): ANTW3 - KEMP1 ANTWERP ANTW2
24/02/2018 14:05 15:00 16:25 U19 Girls Nat. Honneur (2): WADU1 - ANTW1 WAT. DUCKS WADU1
24/02/2018 14:40 16:00 17:25 College League Girls Nat. 0: BRUG1 - ANTW2 BRUGGE BRUG1
24/02/2018 16:00 16:00 17:25 U19 Boys Nat. 1B (2): ANTW1 - OLDC1 ANTWERP ANTW1
24/02/2018 15:05 16:00 17:25 U19 Boys VHL 2A (2): GANT1 - ANTW2 GANTOISE GANT1
24/02/2018 16:30 16:30 17:55 U19 Girls VHL 1 (2): ANTW2 - INDI1 ANTWERP ANTW2
24/02/2018 16:00 16:30 17:55 U19 Girls VHL 3B (2): VICT5 - ANTW3 VICTORY VICT3
24/02/2018 17:30 17:30 18:55 U19 Girls VHL 3B (2): ANTW4 - DRAG5 ANTWERP ANTW1
24/02/2018 18:00 18:00 19:25 College League Girls Nat. 0: ANTW1 - BRAX1 ANTWERP ANTW2
24/02/2018 19:00 19:00 20:25 College League Boys Nat. 0: ANTW2 - INDI2 ANTWERP ANTW1
25/02/2018 00:35 00:00 01:25 Open League Dames Reg. VHL 1: TEMS3 - Bye TEMSE TEMS1
25/02/2018 00:00 00:00 01:25 Open League Dames Reg. VHL 3A: Bye - KEMP1 ANTWERP ANTW2
25/02/2018 10:00 10:00 11:25 Masters Nat. Honneur: ANTW1 - UCCL1 ANTWERP ANTW1
25/02/2018 10:00 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 1: ANTW4 - LOPA2 ANTWERP ANTW2
25/02/2018 09:30 10:00 11:25 Messieurs Min. Nat. Honneur: VICT3 - ANTW3 VICTORY VICT1
25/02/2018 12:00 12:00 13:25 Belgian League Dames Nat. Honneur: ANTW1 - DRAG1 ANTWERP ANTW1
25/02/2018 11:45 12:00 13:25 Open League Dames Nat. Honneur: DRAG2 - ANTW2 DRAGONS. DRAG1
25/02/2018 14:30 14:30 15:55 Belgian League Messieurs Nat. 1: ANTW1 - OLDC1 ANTWERP ANTW1
25/02/2018 16:30 16:30 17:55 Open League Messieurs Nat. Honneur: ANTW2 - LEUV3 ANTWERP ANTW1
26/02/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen Nat. Honneur: ANTW1 - OREE1 ANTWERP ANTW1
26/02/2018 19:30 20:30 21:30 Gentlemen Nat. Honneur: WELL1 - ANTW2 WELLINGTON WELL1
26/02/2018 19:35 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: LEUV1 - ANTW3 LEUVEN LEUV1
26/02/2018 19:35 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: LEUV2 - ANTW4 LEUVEN LEUV1
26/02/2018 20:20 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: LEUV1 - ANTW4 LEUVEN LEUV1
26/02/2018 20:20 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: LEUV2 - ANTW3 LEUVEN LEUV1
03/03/2018 07:30 07:30 08:30 U10 Girls VHL 4A (2): ANTW5 - DEND1 ANTWERP ANTW2
03/03/2018 08:30 08:30 09:30 U12 Boys VHL 4B (2): ANTW2 - BRAX4 ANTWERP ANTW2
03/03/2018 08:30 08:30 09:30 U12 Girls VHL 4B (2): ANTW3 - BRAX5 ANTWERP ANTW2
03/03/2018 08:00 08:30 09:30 U10 Girls VHL 4B (2): VICT1 - ANTW4 VICTORY VICT2
03/03/2018 08:30 08:30 09:55 U14 Boys VHL 2C (2): ANTW3 - NEOH1 ANTWERP ANTW1
03/03/2018 08:00 08:30 09:55 U14 Girls VHL 3C (2): VICT5 - ANTW5 VICTORY VICT3
03/03/2018 09:30 09:30 10:30 U12 Girls VHL 3A (2): ANTW5 - VICT2 ANTWERP ANTW2
03/03/2018 09:30 09:30 10:30 U12 Girls VHL 4B (2): ANTW4 - MERO1 ANTWERP ANTW2
03/03/2018 08:40 09:30 10:30 U12 Boys VHL 2B (2): MOLH1 - ANTW1 MOL MOLH1
03/03/2018 09:15 09:30 10:30 U12 Boys VHL 3B (2): DRAG2 - ANTW3 DRAGONS. DRAG3
03/03/2018 09:10 09:30 10:30 U12 Boys VHL 4B (2): BLAC1 - ANTW4 BLACKBIRDS BLAC1
03/03/2018 08:55 09:30 10:30 U10 Boys VHL 3B (2): VRIJ1 - ANTW2 VRIJBROEK VRIJ1
03/03/2018 10:00 10:00 11:25 U16 Girls Nat. Honneur (2): ANTW1 - DRAG1 ANTWERP ANTW1
03/03/2018 09:30 10:00 11:25 U14 Girls Nat. Honneur (2): HERA1 - ANTW1 HERAKLES HERA1
03/03/2018 09:10 10:00 11:25 U16 Boys Nat. 2A (2): RASA1 - ANTW1 RASANTE RASA1
03/03/2018 10:30 10:30 11:30 U10 Boys VHL 2B (2): ANTW1 - LEUV2 ANTWERP ANTW2
03/03/2018 10:30 10:30 11:30 U10 Girls VHL 1 (2): ANTW2 - LEUV1 ANTWERP ANTW2
03/03/2018 09:40 10:30 11:30 U10 Girls Nat. Honneur (2): KEER1 - ANTW1 KEERBERGEN KEER1
03/03/2018 09:55 10:30 11:20 U7 Boys VHL 4F (2): MERO1 - ANTW4 VRIJBROEK VRIJ1
03/03/2018 09:55 10:30 11:20 U7 Girls VHL 4C (2): MERO2 - ANTW3 VRIJBROEK VRIJ1
03/03/2018 11:30 11:30 12:55 U14 Boys Nat. 1B (2): ANTW1 - DRAG1 ANTWERP ANTW1
03/03/2018 11:30 11:30 12:30 U10 Boys VHL 3A (2): ANTW3 - GANT2 ANTWERP ANTW2
03/03/2018 10:35 11:30 12:30 U10 Boys VHL 4C (2): LEUV3 - ANTW4 LEUVEN LEUV2
03/03/2018 11:30 11:30 12:20 U8 Boys VHL 2A (2): ANTW1 - GANT1 ANTWERP ANTW2
03/03/2018 11:30 11:30 12:20 U8 Boys VHL 4D (2): ANTW3 - KEMP1 ANTWERP ANTW2
03/03/2018 11:30 11:30 12:20 U8 Girls VHL 1 (2): ANTW2 - TEMS1 ANTWERP ANTW2
03/03/2018 11:30 11:30 12:20 U8 Girls VHL 2A (2): ANTW3 - DRAG1 ANTWERP ANTW2
03/03/2018 11:30 11:30 12:20 U8 Boys VHL 3C (2): STIX2 - ANTW2 HASSELT STIX STIX2
03/03/2018 10:35 11:30 12:20 U8 Girls VHL 4C (2): ISCA2 - ANTW4 ISCA ISCA1
03/03/2018 11:15 11:30 12:55 U14 Girls VHL 2B (2): DRAG5 - ANTW4 DRAGONS. DRAG2
03/03/2018 10:40 11:30 12:20 U7 Boys VHL 2B (2): KEER1 - ANTW3 KEERBERGEN KEER1
03/03/2018 12:30 12:30 13:30 U10 Girls VHL 3B (2): ANTW3 - HOEG1 ANTWERP ANTW2
03/03/2018 11:30 12:30 13:20 U8 Girls VHL 1 (2): INDI1 - ANTW1 INDIANA INDI2
03/03/2018 12:30 12:30 13:20 U7 Boys VHL 2B (2): ANTW2 - VICT3 ANTWERP ANTW2
03/03/2018 12:30 12:30 13:20 U7 Girls VHL 1 (2): ANTW1 - INDI1 ANTWERP ANTW2
03/03/2018 12:30 12:30 13:20 U7 Girls VHL 2 (2): ANTW2 - INDI2 ANTWERP ANTW2
03/03/2018 12:30 12:30 13:20 U7 Boys VHL 1 (2): GANT1 - ANTW1 GANTOISE GANT3
03/03/2018 12:30 13:00 14:25 College League Boys Nat. 0: VICT1 - ANTW2 VICTORY VICT3
03/03/2018 12:25 13:00 14:25 College League Girls Nat. 0: TEMS1 - ANTW1 TEMSE TEMS1
03/03/2018 13:00 13:00 14:25 U14 Girls Nat. 2A (2): ANTW2 - KEER1 ANTWERP ANTW1
03/03/2018 12:25 13:00 14:00 U12 Girls VHL 2 (2): BRAX3 - ANTW2 BRAXGATA BRAX3
03/03/2018 12:30 13:00 14:25 U19 Girls VHL 3B (2): BEER2 - ANTW4 BEERSCHOT BEER1
03/03/2018 12:25 13:30 14:55 U16 Girls VHL 2B (2): STIX1 - ANTW3 HASSELT STIX STIX1
03/03/2018 13:45 14:00 15:25 U16 Boys VHL 3B (2): DRAG4 - ANTW3 DRAGONS. DRAG3
03/03/2018 14:30 14:30 15:55 U16 Girls Nat. 2A (2): ANTW2 - BAUD1 ANTWERP ANTW1
03/03/2018 14:30 14:30 15:55 U14 Girls VHL 3B (2): ANTW3 - BRAX3 ANTWERP ANTW2
03/03/2018 16:00 16:00 17:25 U19 Girls Nat. Honneur (2): ANTW1 - RWSC1 ANTWERP ANTW1
03/03/2018 16:00 16:00 17:25 U16 Girls VHL 3B (2): ANTW4 - HERA3 ANTWERP ANTW2
03/03/2018 16:00 16:30 17:55 U19 Girls VHL 1 (2): MECH2 - ANTW2 MECHELSE MECH2
03/03/2018 16:00 16:30 17:55 U16 Boys VHL 1B (2): HERA2 - ANTW2 HERAKLES HERA1
03/03/2018 17:30 17:30 18:55 College League Boys Nat. 0: ANTW1 - GANT1 ANTWERP ANTW1
03/03/2018 17:30 17:30 18:55 U19 Boys VHL 2A (2): ANTW2 - INDI1 ANTWERP ANTW2
03/03/2018 17:30 18:00 19:25 U19 Boys Nat. 1B (2): HERA1 - ANTW1 HERAKLES HERA1
03/03/2018 19:00 19:00 20:25 College League Girls Nat. 0: ANTW2 - BRAX2 ANTWERP ANTW2
03/03/2018 19:00 19:00 20:25 U19 Girls VHL 3B (2): ANTW3 - DRAG6 ANTWERP ANTW1
04/03/2018 00:00 00:00 01:25 Open League Dames Reg. VHL 1: Bye - DRAG3 ANTWERP ANTW1
04/03/2018 10:00 10:00 11:25 Messieurs Min. Nat. Honneur: ANTW3 - BEER4 ANTWERP ANTW2
04/03/2018 09:30 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 1: BEER6 - ANTW4 BEERSCHOT BEER2
04/03/2018 12:00 12:00 13:25 Open League Dames Nat. Honneur: ANTW2 - LARA2 ANTWERP ANTW1
04/03/2018 11:05 12:00 13:25 Belgian League Dames Nat. Honneur: WADU1 - ANTW1 WAT. DUCKS WADU1
04/03/2018 10:50 12:00 13:25 Masters Nat. Honneur: PI/LA1 - ANTW1 PINGOUIN PING1
04/03/2018 13:40 14:30 15:55 Belgian League Messieurs Nat. 1: OMBR1 - ANTW1 OMBRAGE OMBR1
04/03/2018 15:35 16:30 17:55 Open League Messieurs Nat. Honneur: WADU2 - ANTW2 WAT. DUCKS WADU1
05/03/2018 20:30 20:30 21:55 Junior Ladies VHL 1: ANTW4 - BRUG3 ANTWERP ANTW1
05/03/2018 19:30 20:30 21:55 Junior Ladies VHL 1: INDI5 - ANTW5 INDIANA INDI1
10/03/2018 08:30 08:30 09:55 U14 Girls Nat. 2A (2): ANTW2 - LEUV1 ANTWERP ANTW1
10/03/2018 08:30 08:30 09:30 U12 Girls VHL 4B (2): ANTW3 - LOKE1 ANTWERP ANTW2
10/03/2018 08:30 08:30 09:30 U10 Boys VHL 2B (2): ANTW1 - DRAG2 ANTWERP ANTW2
10/03/2018 07:10 08:30 09:30 U10 Boys VHL 3A (2): KNOK1 - ANTW3 KNOKKE KNOK1
10/03/2018 07:40 08:30 09:30 U10 Girls VHL 3B (2): LION1 - ANTW3 Blue Lions HC Tervuren LION1
10/03/2018 08:00 08:30 09:55 U14 Boys VHL 2B (2): HERA3 - ANTW2 HERAKLES HERA1
10/03/2018 09:30 09:30 10:30 U12 Boys VHL 3B (2): ANTW3 - MECH2 ANTWERP ANTW2
10/03/2018 09:30 09:30 10:30 U12 Boys VHL 4B (2): ANTW4 - VICT1 ANTWERP ANTW2
10/03/2018 09:00 09:30 10:30 U12 Boys VHL 2B (2): HERA2 - ANTW1 HERAKLES HERA2
10/03/2018 09:10 09:30 10:30 U12 Boys VHL 4B (2): BLAC1 - ANTW2 BLACKBIRDS BLAC1
10/03/2018 08:55 09:30 10:30 U12 Girls VHL 1 (2): TEMS1 - ANTW1 TEMSE TEMS2
10/03/2018 09:30 09:30 10:30 U12 Girls VHL 4B (2): GANT2 - ANTW4 GANTOISE GANT2
10/03/2018 10:00 10:00 11:25 U14 Girls Nat. Honneur (2): ANTW1 - VICT1 ANTWERP ANTW1
10/03/2018 09:30 10:00 11:25 U16 Girls Nat. Honneur (2): VICT1 - ANTW1 VICTORY VICT1
10/03/2018 09:30 10:00 11:25 U16 Girls Nat. 2A (2): BEER1 - ANTW2 BEERSCHOT BEER1
10/03/2018 10:30 10:30 11:30 U12 Girls VHL 2 (2): ANTW2 - BRUG1 ANTWERP ANTW2
10/03/2018 10:30 10:30 11:30 U12 Girls VHL 3A (2): ANTW5 - TEMS2 ANTWERP ANTW2
10/03/2018 09:25 10:30 11:30 U10 Boys VHL 3B (2): HOEG2 - ANTW2 HOEGAARDEN HHIH1
10/03/2018 10:30 10:30 11:20 U8 Boys VHL 4D (2): OLYM1 - ANTW3 Olympia HC OLYM1
10/03/2018 10:15 10:30 11:20 U8 Girls VHL 4C (2): DRAG2 - ANTW4 DRAGONS. DRAG4
10/03/2018 10:15 10:30 11:20 U7 Girls VHL 1 (2): DRAG1 - ANTW1 DRAGONS. DRAG4
10/03/2018 10:10 10:30 11:20 U7 Girls VHL 4C (2): BLAC2 - ANTW3 BLACKBIRDS BLAC1
10/03/2018 11:30 11:30 12:55 U16 Boys Nat. 2A (2): ANTW1 - DARI1 ANTWERP ANTW1
10/03/2018 11:00 11:30 12:55 U14 Boys Nat. 1B (2): VICT1 - ANTW1 VICTORY VICT1
10/03/2018 11:30 11:30 12:30 U10 Girls Nat. Honneur (2): ANTW1 - LARA1 ANTWERP ANTW2
10/03/2018 11:30 11:30 12:30 U10 Boys VHL 4C (2): ANTW4 - BEER2 ANTWERP ANTW2
10/03/2018 10:55 11:30 12:20 U8 Boys VHL 2A (2): MERO1 - ANTW1 VRIJBROEK VRIJ1
10/03/2018 11:15 11:30 12:55 U14 Girls VHL 3C (2): ANTW5 - BRAX4 DRAGONS. DRAG4
10/03/2018 12:00 12:30 13:20 U7 Boys VHL 2B (2): VICT3 - ANTW3 VICTORY VICT2
10/03/2018 13:00 13:00 14:25 College League Boys Nat. 0: ANTW2 - ANTW1 ANTWERP ANTW1
10/03/2018 13:00 13:00 14:25 College League Girls Nat. 0: ANTW2 - TEMS1 ANTWERP ANTW2
10/03/2018 13:00 13:00 14:25 U16 Girls VHL 3B (2): KEMP1 - ANTW4 NOORDERKEMPEN KEMP1
10/03/2018 12:20 13:00 14:25 U14 Girls VHL 2B (2): NEOH1 - ANTW4 NEO NEOH1
10/03/2018 12:25 13:00 14:25 U14 Girls VHL 3B (2): TEMS2 - ANTW3 TEMSE TEMS1
10/03/2018 14:30 14:30 15:30 U10 Girls VHL 4A (2): ANTW5 - GANT2 ANTWERP ANTW2
10/03/2018 14:30 14:30 15:30 U10 Girls VHL 4B (2): ANTW4 - ISCA1 ANTWERP ANTW2
10/03/2018 14:30 14:30 15:55 U14 Boys VHL 2C (2): ANTW3 - HERA2 ANTWERP ANTW1
10/03/2018 14:45 15:00 16:25 U19 Girls Nat. Honneur (2): DRAG1 - ANTW1 DRAGONS. DRAG1
10/03/2018 15:30 15:30 16:20 U8 Boys VHL 3C (2): ANTW2 - HERA2 ANTWERP ANTW2
10/03/2018 15:30 15:30 16:20 U8 Girls VHL 1 (2): ANTW1 - ANTW2 ANTWERP ANTW2
10/03/2018 15:30 15:30 16:20 U8 Girls VHL 2A (2): ANTW3 - HERA2 ANTWERP ANTW2
10/03/2018 15:30 15:30 16:20 U7 Boys VHL 1 (2): ANTW1 - TAXA1 ANTWERP ANTW2
10/03/2018 15:30 15:30 16:20 U7 Boys VHL 2B (2): ANTW2 - VICT1 ANTWERP ANTW2
10/03/2018 15:30 15:30 16:20 U7 Boys VHL 4F (2): ANTW4 - ISCA1 ANTWERP ANTW2
10/03/2018 15:30 15:30 16:20 U7 Girls VHL 2 (2): ANTW2 - BRAX2 ANTWERP ANTW2
10/03/2018 16:00 16:00 17:25 U16 Boys VHL 1B (2): ANTW2 - DRAG2 ANTWERP ANTW1
10/03/2018 16:30 16:30 17:55 U16 Boys VHL 3B (2): ANTW3 - HERA3 ANTWERP ANTW2
10/03/2018 17:30 17:30 18:55 U19 Boys Nat. 1B (2): ANTW1 - DRAG1 ANTWERP ANTW1
10/03/2018 17:00 17:30 18:55 U19 Girls VHL 1 (2): VICT2 - ANTW2 VICTORY VICT1
10/03/2018 18:00 18:00 19:25 U16 Girls VHL 2B (2): ANTW3 - LEUV2 ANTWERP ANTW2
10/03/2018 17:30 18:00 19:25 U19 Girls VHL 3B (2): BEER2 - ANTW3 BEERSCHOT BEER1
10/03/2018 19:00 19:00 20:25 U19 Girls VHL 3B (2): ANTW4 - VICT5 ANTWERP ANTW1
10/03/2018 19:30 19:30 20:55 U19 Boys VHL 2A (2): ANTW2 - SGEO1 ANTWERP ANTW2
11/03/2018 00:00 00:00 01:25 Open League Dames Reg. VHL 1: Bye - GDEV2 ANTWERP ANTW1
11/03/2018 10:00 10:00 11:25 Masters Nat. Honneur: ANTW1 - SGEO1 ANTWERP ANTW1
11/03/2018 10:00 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 1: ANTW4 - SGEO2 ANTWERP ANTW2
11/03/2018 09:45 10:00 11:25 Messieurs Min. Nat. Honneur: DRAG3 - ANTW3 DRAGONS. DRAG1
11/03/2018 12:00 12:00 13:25 Open League Dames Nat. Honneur: ANTW2 - GANT2 ANTWERP ANTW1
11/03/2018 10:40 12:00 13:25 Belgian League Dames Nat. Honneur: BRUG1 - ANTW1 BRUGGE BRUG1
11/03/2018 13:35 14:30 15:55 Belgian League Messieurs Nat. 1: AMAN1 - ANTW1 AMIC/ANDERL. AMAN1
11/03/2018 15:40 16:30 17:55 Open League Messieurs Nat. Honneur: OREE2 - ANTW2 OREE OREE1
12/03/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen Nat. Honneur: ANTW1 - UCCL1 ANTWERP ANTW1
12/03/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: ANTW3 - HOEG1 ANTWERP ANTW2
12/03/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: ANTW4 - HOEG2 ANTWERP ANTW2
12/03/2018 19:10 20:30 21:30 Gentlemen Nat. Honneur: OREE1 - ANTW2 OREE Ecole Européenne ECEU1
12/03/2018 21:15 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: ANTW3 - HOEG2 ANTWERP ANTW2
12/03/2018 21:15 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: ANTW4 - HOEG1 ANTWERP ANTW2
17/03/2018 08:30 08:30 09:30 U10 Boys VHL 3B (2): ANTW2 - MERO1 ANTWERP ANTW2
17/03/2018 08:30 08:30 09:30 U10 Boys VHL 4C (2): ANTW4 - ISCA2 ANTWERP ANTW2
17/03/2018 07:30 08:30 09:30 U10 Boys VHL 3A (2): INDI3 - ANTW3 INDIANA INDI2
17/03/2018 08:30 08:30 09:55 U14 Boys VHL 2B (2): ANTW2 - TAXA1 ANTWERP ANTW1
17/03/2018 08:00 08:30 09:55 U16 Girls VHL 2B (2): MECH3 - ANTW3 MECHELSE MECH1
17/03/2018 08:00 08:30 09:55 U14 Girls VHL 3B (2): VICT4 - ANTW3 VICTORY VICT3
17/03/2018 09:30 09:30 10:30 U12 Boys VHL 2B (2): ANTW1 - BEER1 ANTWERP ANTW2
17/03/2018 09:30 09:30 10:30 U12 Boys VHL 4B (2): ANTW4 - ANTW2 ANTWERP ANTW2
17/03/2018 08:55 09:30 10:30 U12 Boys VHL 3B (2): BRAX3 - ANTW3 BRAXGATA BRAX3
17/03/2018 10:00 10:00 11:25 U16 Girls Nat. Honneur (2): ANTW1 - OREE1 ANTWERP ANTW1
17/03/2018 08:25 10:00 11:25 U14 Girls Nat. 2A (2): EMBG1 - ANTW2 EMBOURG EMBG1
17/03/2018 10:30 10:30 11:30 U12 Girls VHL 1 (2): ANTW1 - BRAX1 ANTWERP ANTW2
17/03/2018 10:30 10:30 11:30 U12 Girls VHL 4B (2): ANTW4 - ANTW3 ANTWERP ANTW2
17/03/2018 10:15 10:30 11:30 U12 Girls VHL 2 (2): DRAG2 - ANTW2 DRAGONS. DRAG3
17/03/2018 09:55 10:30 11:30 U12 Girls VHL 3A (2): BRAX4 - ANTW5 BRAXGATA BRAX3
17/03/2018 09:40 10:30 11:30 U10 Boys VHL 2B (2): MOLH1 - ANTW1 MOL MOLH1
17/03/2018 10:15 10:30 11:20 U8 Boys VHL 4D (2): DRAG3 - ANTW3 DRAGONS. DRAG4
17/03/2018 10:15 10:30 11:20 U7 Girls VHL 2 (2): DRAG2 - ANTW2 DRAGONS. DRAG4
17/03/2018 10:40 11:30 12:55 U14 Girls Nat. Honneur (2): OREE1 - ANTW1 OREE OREE1
17/03/2018 11:30 11:30 12:55 U14 Boys Nat. 1B (2): ANTW1 - BRAX1 ANTWERP ANTW1
17/03/2018 10:55 11:30 12:55 U16 Girls Nat. 2A (2): TEMS1 - ANTW2 TEMSE TEMS1
17/03/2018 11:30 11:30 12:30 U10 Girls VHL 1 (2): ANTW2 - BRAX1 ANTWERP ANTW2
17/03/2018 11:30 11:30 12:30 U10 Girls VHL 4B (2): ANTW4 - MERO1 ANTWERP ANTW2
17/03/2018 10:35 11:30 12:30 U10 Girls Nat. Honneur (2): WADU1 - ANTW1 WAT. DUCKS WADU2
17/03/2018 10:40 11:30 12:30 U10 Girls VHL 3B (2): KEER2 - ANTW3 KEERBERGEN KEER1
17/03/2018 10:55 11:30 12:20 U8 Girls VHL 1 (2): TEMS1 - ANTW1 TEMSE TEMS2
17/03/2018 11:00 11:30 12:20 U7 Boys VHL 4F (2): HERA1 - ANTW4 HERAKLES HERA2
17/03/2018 11:55 12:30 13:30 U10 Girls VHL 4A (2): BRAX3 - ANTW5 BRAXGATA BRAX3
17/03/2018 11:30 12:30 13:20 U8 Boys VHL 2A (2): INDI2 - ANTW1 INDIANA INDI2
17/03/2018 11:40 12:30 13:20 U7 Boys VHL 2B (2): KEER1 - ANTW2 KEERBERGEN KEER1
17/03/2018 13:00 13:00 14:25 College League Boys Nat. 0: ANTW1 - HERA1 ANTWERP ANTW1
17/03/2018 13:00 13:00 14:25 College League Girls Nat. 0: ANTW1 - HERA1 ANTWERP ANTW2
17/03/2018 12:05 13:00 14:25 College League Boys Nat. 0: LEUV1 - ANTW2 LEUVEN LEUV2
17/03/2018 12:10 13:00 14:25 College League Girls Nat. 0: OMBR1 - ANTW2 OMBRAGE OMBR1
17/03/2018 12:10 13:00 14:25 U16 Boys Nat. 2A (2): OREE2 - ANTW1 OREE OREE1
17/03/2018 12:30 13:00 14:25 U14 Boys VHL 2C (2): MECH2 - ANTW3 MECHELSE MECH1
17/03/2018 13:15 13:30 14:55 U14 Girls VHL 3C (2): DRAG6 - ANTW5 DRAGONS. DRAG3
17/03/2018 14:30 14:30 15:20 U8 Boys VHL 3C (2): ANTW2 - DRAG4 ANTWERP ANTW2
17/03/2018 14:30 14:30 15:20 U8 Girls VHL 1 (2): ANTW2 - BRAX1 ANTWERP ANTW2
17/03/2018 14:30 14:30 15:20 U8 Girls VHL 4C (2): ANTW4 - LION2 ANTWERP ANTW2
17/03/2018 14:30 14:30 15:55 U14 Girls VHL 2B (2): ANTW4 - DRAG3 ANTWERP ANTW1
17/03/2018 14:30 14:30 15:20 U7 Boys VHL 1 (2): ANTW1 - DRAG1 ANTWERP ANTW2
17/03/2018 14:30 14:30 15:20 U7 Girls VHL 1 (2): ANTW1 - HERA1 ANTWERP ANTW2
17/03/2018 14:30 14:30 15:20 U7 Girls VHL 4C (2): ANTW3 - MECH1 ANTWERP ANTW2
17/03/2018 13:50 15:00 16:25 Open League Dames Nat. Honneur: PING2 - ANTW2 PINGOUIN PING1
17/03/2018 15:30 15:30 16:55 U16 Boys VHL 3B (2): ANTW3 - BAUD2 ANTWERP ANTW2
17/03/2018 16:00 16:00 17:25 U16 Boys VHL 1B (2): ANTW2 - ISCA1 ANTWERP ANTW1
17/03/2018 16:00 16:30 17:55 U19 Boys Nat. 1B (2): BEER1 - ANTW1 BEERSCHOT BEER1
17/03/2018 17:00 17:00 18:25 U16 Girls VHL 3B (2): ANTW4 - BEER2 ANTWERP ANTW2
17/03/2018 17:30 17:30 18:55 U19 Girls Nat. Honneur (2): ANTW1 - LEOP1 ANTWERP ANTW1
17/03/2018 17:05 18:00 19:25 U19 Boys VHL 2A (2): BAUD2 - ANTW2 BAUDOUIN BAUD1
17/03/2018 18:30 18:30 19:55 U19 Girls VHL 1 (2): ANTW2 - STIX1 ANTWERP ANTW2
17/03/2018 19:00 19:00 20:25 U19 Girls VHL 3B (2): ANTW4 - ANTW3 ANTWERP ANTW1
18/03/2018 00:00 00:00 01:25 Open League Dames Reg. VHL 1: GANT3 - Bye GANTOISE GANT2
18/03/2018 10:00 10:00 11:25 Messieurs Min. Nat. Honneur: ANTW3 - WADU7 ANTWERP ANTW2
18/03/2018 08:55 10:00 11:25 Masters Nat. Honneur: LEOP1 - ANTW1 LEOPOLD LEOP1
18/03/2018 08:35 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 1: HERM2 - ANTW4 HERMES HERM1
18/03/2018 12:00 12:00 13:25 Belgian League Dames Nat. Honneur: ANTW1 - RWSC1 ANTWERP ANTW1
18/03/2018 14:30 14:30 15:55 Belgian League Messieurs Nat. 1: ANTW1 - RWSC1 ANTWERP ANTW1
18/03/2018 16:30 16:30 17:55 Open League Messieurs Nat. Honneur: ANTW2 - RACI2 ANTWERP ANTW1
19/03/2018 20:30 20:30 21:55 Junior Ladies VHL 1: ANTW5 - HERA6 ANTWERP ANTW1
19/03/2018 20:30 20:30 21:55 Junior Ladies VHL 1: GANT6 - ANTW4 GANTOISE GANT2
24/03/2018 08:30 08:30 09:55 U16 Girls Nat. 2A (2): ANTW2 - LLNH1 ANTWERP ANTW1
24/03/2018 08:30 08:30 09:30 U12 Girls VHL 4B (2): ANTW3 - MERO1 ANTWERP ANTW2
24/03/2018 08:30 08:30 09:30 U10 Boys VHL 2B (2): ANTW1 - VICT1 ANTWERP ANTW2
24/03/2018 08:00 08:30 09:30 U10 Boys VHL 3B (2): HERA2 - ANTW2 HERAKLES HERA2
24/03/2018 08:00 08:30 09:55 U14 Girls VHL 2B (2): HERA2 - ANTW4 HERAKLES HERA1
24/03/2018 09:30 09:30 10:30 U12 Boys VHL 3B (2): ANTW3 - DRAG3 ANTWERP ANTW2
24/03/2018 09:30 09:30 10:30 U12 Boys VHL 4B (2): ANTW2 - BRAX5 ANTWERP ANTW2
24/03/2018 08:25 09:30 10:30 U12 Boys VHL 2B (2): HOEG1 - ANTW1 HOEGAARDEN HHIH1
24/03/2018 08:55 09:30 10:30 U12 Boys VHL 4B (2): BRAX4 - ANTW4 BRAXGATA BRAX3
24/03/2018 09:00 09:30 10:30 U12 Girls VHL 1 (2): VICT1 - ANTW1 VICTORY VICT2
24/03/2018 08:35 09:30 10:30 U12 Girls VHL 4B (2): LOKE1 - ANTW4 Lokeren HC LOKE1
24/03/2018 10:00 10:00 11:25 U14 Girls Nat. Honneur (2): ANTW1 - LEOP1 ANTWERP ANTW1
24/03/2018 08:55 10:00 11:25 U16 Girls Nat. Honneur (2): LEOP1 - ANTW1 LEOPOLD LEOP1
24/03/2018 09:05 10:00 11:25 U14 Boys Nat. 1B (2): LEUV1 - ANTW1 LEUVEN LEUV1
24/03/2018 09:30 10:00 11:25 U14 Boys VHL 2B (2): VICT5 - ANTW2 VICTORY VICT3
24/03/2018 10:30 10:30 11:30 U12 Girls VHL 2 (2): ANTW2 - HERA1 ANTWERP ANTW2
24/03/2018 10:30 10:30 11:30 U12 Girls VHL 3A (2): ANTW5 - DRAG3 ANTWERP ANTW2
24/03/2018 10:00 10:30 11:30 U10 Boys VHL 4C (2): VICT3 - ANTW4 VICTORY VICT2
24/03/2018 09:55 10:30 11:30 U10 Girls VHL 1 (2): TEMS1 - ANTW2 TEMSE TEMS2
24/03/2018 10:30 10:30 11:20 U8 Boys VHL 3C (2): TAXA1 - ANTW2 TAXANDRIA TAXA2
24/03/2018 10:10 10:30 11:20 U7 Girls VHL 4C (2): BLAC1 - ANTW3 BLACKBIRDS BLAC1
24/03/2018 11:30 11:30 12:55 U16 Boys Nat. 2A (2): ANTW1 - LEUV1 ANTWERP ANTW1
24/03/2018 11:30 11:30 12:30 U10 Girls Nat. Honneur (2): ANTW1 - DRAG1 ANTWERP ANTW2
24/03/2018 11:30 11:30 12:30 U10 Boys VHL 3A (2): ANTW3 - AALS1 ANTWERP ANTW2
24/03/2018 11:15 11:30 12:30 U10 Girls VHL 4B (2): DRAG3 - ANTW4 DRAGONS. DRAG3
24/03/2018 11:15 11:30 12:55 U14 Girls VHL 3C (2): ANTW5 - TAXA2 DRAGONS. DRAG4
24/03/2018 11:00 11:30 12:20 U7 Boys VHL 1 (2): BEER1 - ANTW1 BEERSCHOT BEER2
24/03/2018 11:00 11:30 12:20 U7 Girls VHL 1 (2): BEER1 - ANTW1 BEERSCHOT BEER2
24/03/2018 11:30 12:30 13:20 U8 Girls VHL 1 (2): INDI1 - ANTW2 INDIANA INDI2
24/03/2018 11:55 12:30 13:20 U8 Girls VHL 4C (2): BRAX3 - ANTW4 BRAXGATA BRAX3
24/03/2018 13:00 13:00 14:25 College League Boys Nat. 0: ANTW2 - INDI1 ANTWERP ANTW1
24/03/2018 12:00 13:00 14:25 College League Boys Nat. 0: INDI2 - ANTW1 INDIANA INDI1
24/03/2018 12:30 13:00 14:25 College League Girls Nat. 0: VICT1 - ANTW1 VICTORY VICT1
24/03/2018 13:00 13:00 14:25 College League Girls Nat. 0: ANTW2 - BEER1 ANTWERP ANTW2
24/03/2018 14:30 14:30 15:55 U14 Girls Nat. 2A (2): ANTW2 - HOEG1 ANTWERP ANTW1
24/03/2018 14:30 14:30 15:30 U10 Girls VHL 3B (2): ANTW3 - TAXA1 ANTWERP ANTW2
24/03/2018 14:30 14:30 15:30 U10 Girls VHL 4A (2): ANTW5 - ROES1 ANTWERP ANTW2
24/03/2018 14:00 14:30 15:55 U16 Boys VHL 1B (2): VICT2 - ANTW2 VICTORY VICT1
24/03/2018 13:55 14:30 15:55 U16 Girls VHL 3B (2): BRAX4 - ANTW4 BRAXGATA BRAX2
24/03/2018 15:30 15:30 16:20 U8 Boys VHL 4D (2): ANTW3 - BRAX2 ANTWERP ANTW2
24/03/2018 15:30 15:30 16:20 U8 Girls VHL 1 (2): ANTW1 - INDI2 ANTWERP ANTW2
24/03/2018 15:30 15:30 16:20 U8 Girls VHL 2A (2): ANTW3 - BRAX2 ANTWERP ANTW2
24/03/2018 15:30 15:30 16:20 U7 Boys VHL 2B (2): ANTW2 - ANTW3 ANTWERP ANTW2
24/03/2018 15:30 15:30 16:20 U7 Boys VHL 4F (2): ANTW4 - MECH1 ANTWERP ANTW2
24/03/2018 15:30 15:30 16:20 U7 Girls VHL 2 (2): ANTW2 - VICT1 ANTWERP ANTW2
24/03/2018 15:15 15:30 16:55 U19 Girls VHL 3B (2): DRAG6 - ANTW4 DRAGONS. DRAG3
24/03/2018 16:00 16:00 17:25 U14 Boys VHL 2C (2): ANTW3 - LEUV2 ANTWERP ANTW1
24/03/2018 16:30 16:30 17:55 U16 Girls VHL 2B (2): ANTW3 - ISCA2 ANTWERP ANTW2
24/03/2018 16:15 16:30 17:55 U19 Girls VHL 1 (2): DRAG2 - ANTW2 DRAGONS. DRAG1
24/03/2018 17:30 17:30 18:55 U19 Boys Nat. 1B (2): ANTW1 - VICT1 ANTWERP ANTW1
24/03/2018 18:00 18:00 19:25 U19 Boys VHL 2A (2): ANTW2 - BEER3 ANTWERP ANTW2
24/03/2018 17:00 18:00 19:25 U19 Girls Nat. Honneur (2): WELL1 - ANTW1 WELLINGTON WELL1
24/03/2018 19:00 19:00 20:25 U19 Girls VHL 3B (2): ANTW3 - DRAG5 ANTWERP ANTW1
25/03/2018 00:00 00:00 01:25 Open League Dames Reg. VHL 1: Bye - VICT5 ANTWERP ANTW1
25/03/2018 10:00 10:00 11:25 Masters Nat. Honneur: ANTW1 - DRAG1 ANTWERP ANTW1
25/03/2018 10:00 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 1: ANTW4 - DRAG5 ANTWERP ANTW2
25/03/2018 08:55 10:00 11:25 Messieurs Min. Nat. Honneur: HOEG2 - ANTW3 HOEGAARDEN HHIH1
25/03/2018 12:00 12:00 13:25 Open League Dames Nat. Honneur: ANTW2 - HERA2 ANTWERP ANTW1
25/03/2018 11:05 12:00 13:25 Belgian League Dames Nat. Honneur: GANT1 - ANTW1 GANTOISE GANT1
25/03/2018 14:00 14:30 15:55 Belgian League Messieurs Nat. 1: MECH1 - ANTW1 MECHELSE MECH1
25/03/2018 15:40 16:30 17:55 Open League Messieurs Nat. Honneur: RASA2 - ANTW2 RASANTE RASA1
26/03/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen Nat. Honneur: ANTW2 - DRAG3 ANTWERP ANTW1
26/03/2018 20:15 20:30 21:30 Gentlemen Nat. Honneur: DRAG2 - ANTW1 DRAGONS. DRAG3
26/03/2018 19:40 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: HERA2 - ANTW3 KEERBERGEN KEER1
26/03/2018 19:40 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: KEER1 - ANTW4 KEERBERGEN KEER1
26/03/2018 20:25 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: HERA2 - ANTW4 KEERBERGEN KEER1
26/03/2018 20:25 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: KEER1 - ANTW3 KEERBERGEN KEER1
07/04/2018 13:00 13:00 14:25 College League Girls Nat. 0: ANTW1 - BRUG1 ANTWERP ANTW2
07/04/2018 11:40 13:00 14:25 College League Girls Nat. 0: KNOK1 - ANTW2 KNOKKE KNOK1
08/04/2018 00:15 00:00 01:25 Open League Dames Reg. VHL 1: DRAG4 - Bye DRAGONS. DRAG2
08/04/2018 12:00 12:00 13:25 Belgian League Dames Nat. Honneur: ANTW1 - HERA1 ANTWERP ANTW1
08/04/2018 11:25 12:00 13:25 Open League Dames Nat. Honneur: TEMS2 - ANTW2 TEMSE TEMS1
08/04/2018 14:30 14:30 15:55 Belgian League Messieurs Nat. 1: ANTW1 - LANG1 ANTWERP ANTW1
08/04/2018 16:30 16:30 17:55 Open League Messieurs Nat. Honneur: ANTW2 - HERA2 ANTWERP ANTW1
14/04/2018 12:25 13:00 14:25 College League Girls Nat. 0: BRAX2 - ANTW1 BRAXGATA BRAX1
14/04/2018 13:00 13:00 14:25 College League Girls Nat. 0: ANTW2 - BRAX1 ANTWERP ANTW2
15/04/2018 00:00 00:00 01:25 Open League Dames Reg. VHL 1: Bye - BEER3 ANTWERP ANTW1
15/04/2018 09:30 10:00 11:25 Messieurs Min. Nat. Honneur: ANTW3 - HERA5 ANTWERP ANTW2
15/04/2018 09:30 10:00 11:25 Masters Nat. Honneur: ANTW1 - BE/RW1 ANTWERP ANTW1
15/04/2018 07:55 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 1: TEMS3 - ANTW4 TEMSE TEMS1
15/04/2018 12:00 12:00 13:25 Open League Dames Nat. Honneur: ANTW2 - RWSC2 ANTWERP ANTW1
15/04/2018 11:25 12:00 13:25 Belgian League Dames Nat. Honneur: BRAX1 - ANTW1 BRAXGATA BRAX1
15/04/2018 13:10 14:30 15:55 Belgian League Messieurs Nat. 1: NAMU1 - ANTW1 NAMUR NAMU1
15/04/2018 15:55 16:30 17:55 Open League Messieurs Nat. Honneur: BRAX2 - ANTW2 BRAXGATA BRAX1
16/04/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen Nat. Honneur: ANTW2 - WELL1 ANTWERP ANTW1
16/04/2018 19:10 20:30 21:30 Gentlemen Nat. Honneur: OREE1 - ANTW1 OREE Ecole Européenne ECEU1
21/04/2018 08:30 08:30 09:55 U16 Girls Nat. 2A (2): ANTW2 - NAMU1 ANTWERP ANTW1
21/04/2018 08:30 08:30 09:30 U12 Girls VHL 4B (2): ANTW4 - BRAX5 ANTWERP ANTW2
21/04/2018 07:35 08:30 09:30 U12 Girls VHL 2 (2): ISCA1 - ANTW2 ISCA ISCA1
21/04/2018 08:30 08:30 09:30 U10 Boys VHL 2B (2): ANTW1 - STIX1 ANTWERP ANTW2
21/04/2018 09:30 09:30 10:30 U12 Boys VHL 4B (2): ANTW2 - VICT1 ANTWERP ANTW2
21/04/2018 09:30 09:30 10:30 U12 Girls VHL 1 (2): ANTW1 - GANT1 ANTWERP ANTW2
21/04/2018 08:50 09:30 10:30 U12 Boys VHL 2B (2): NEOH1 - ANTW1 NEO NEOH1
21/04/2018 08:40 09:30 10:30 U12 Boys VHL 3B (2): LION1 - ANTW3 Blue Lions HC Tervuren LION1
21/04/2018 08:55 09:30 10:30 U12 Boys VHL 4B (2): BRAX5 - ANTW4 BRAXGATA BRAX3
21/04/2018 10:00 10:00 11:25 U16 Girls Nat. Honneur (2): ANTW1 - HERA1 ANTWERP ANTW1
21/04/2018 08:45 10:00 11:25 U16 Boys Nat. 2A (2): OLDC1 - ANTW1 OLD CLUB OLDC1
21/04/2018 09:45 10:00 11:25 U14 Boys VHL 2B (2): DRAG3 - ANTW2 DRAGONS. DRAG2
21/04/2018 10:30 10:30 11:30 U12 Girls VHL 3A (2): ANTW5 - BRAX2 ANTWERP ANTW2
21/04/2018 10:30 10:30 11:30 U12 Girls VHL 4B (2): ANTW3 - GANT2 ANTWERP ANTW2
21/04/2018 09:25 10:30 11:30 U10 Boys VHL 3B (2): HOEG1 - ANTW2 HOEGAARDEN HHIH1
21/04/2018 10:00 10:30 11:30 U10 Boys VHL 4C (2): VICT2 - ANTW4 VICTORY VICT2
21/04/2018 10:15 10:30 11:20 U7 Boys VHL 4F (2): DRAG4 - ANTW4 DRAGONS. DRAG4
21/04/2018 10:30 10:30 11:20 U7 Girls VHL 4C (2): KEMP1 - ANTW3 NOORDERKEMPEN KEMP1
21/04/2018 11:15 11:30 12:55 U14 Girls Nat. Honneur (2): DRAG1 - ANTW1 DRAGONS. DRAG1
21/04/2018 11:30 11:30 12:55 U14 Boys Nat. 1B (2): ANTW1 - LLNH1 ANTWERP ANTW1
21/04/2018 11:30 11:30 12:30 U10 Boys VHL 3A (2): ANTW3 - BRAX3 ANTWERP ANTW2
21/04/2018 11:30 11:30 12:30 U10 Girls VHL 1 (2): ANTW2 - MECH1 ANTWERP ANTW2
21/04/2018 10:40 11:30 12:30 U10 Girls Nat. Honneur (2): OREE1 - ANTW1 OREE Ecole Européenne ECEU1
21/04/2018 10:35 11:30 12:30 U10 Girls VHL 4B (2): LEUV3 - ANTW4 LEUVEN LEUV2
21/04/2018 11:00 11:30 12:20 U8 Boys VHL 3C (2): BEER2 - ANTW2 BEERSCHOT BEER2
21/04/2018 11:00 11:30 12:20 U8 Girls VHL 4C (2): MECH2 - ANTW4 MECHELSE MECH2
21/04/2018 11:30 11:30 12:55 U14 Girls VHL 3C (2): KEMP1 - ANTW5 NOORDERKEMPEN KEMP1
21/04/2018 11:00 11:30 12:20 U7 Boys VHL 2B (2): VICT1 - ANTW3 VICTORY VICT2
21/04/2018 11:55 12:30 13:20 U8 Girls VHL 1 (2): BRAX1 - ANTW1 BRAXGATA BRAX3
21/04/2018 11:55 12:30 13:20 U7 Boys VHL 1 (2): BRAX1 - ANTW1 BRAXGATA BRAX3
21/04/2018 13:00 13:00 14:25 College League Boys Nat. 0: ANTW1 - LEUV1 ANTWERP ANTW1
21/04/2018 11:40 13:00 14:25 College League Boys Nat. 0: SGEO1 - ANTW2 SAINT-GEORGES SGEO1
21/04/2018 13:00 13:00 14:25 College League Girls Nat. 0: ANTW1 - ANTW2 ANTWERP ANTW2
21/04/2018 12:25 13:00 14:25 U16 Boys VHL 1B (2): VRIJ1 - ANTW2 VRIJBROEK VRIJ1
21/04/2018 13:00 13:00 14:25 U16 Boys VHL 3B (2): KEMP1 - ANTW3 NOORDERKEMPEN KEMP1
21/04/2018 12:30 13:00 14:25 U14 Girls VHL 2B (2): MECH2 - ANTW4 MECHELSE MECH1
21/04/2018 14:30 14:30 15:55 U14 Girls Nat. 2A (2): ANTW2 - BEER1 ANTWERP ANTW1
21/04/2018 14:30 14:30 15:30 U10 Girls VHL 3B (2): ANTW3 - STIX1 ANTWERP ANTW2
21/04/2018 14:30 14:30 15:30 U10 Girls VHL 4A (2): ANTW5 - BRUG2 ANTWERP ANTW2
21/04/2018 14:00 14:30 15:55 U16 Girls VHL 2B (2): VICT3 - ANTW3 VICTORY VICT3
21/04/2018 14:45 15:00 16:25 U19 Girls VHL 3B (2): DRAG5 - ANTW4 DRAGONS. DRAG3
21/04/2018 15:30 15:30 16:20 U8 Boys VHL 2A (2): ANTW1 - AALS1 ANTWERP ANTW2
21/04/2018 15:30 15:30 16:20 U8 Boys VHL 4D (2): ANTW3 - BLAC1 ANTWERP ANTW2
21/04/2018 15:30 15:30 16:20 U8 Girls VHL 1 (2): ANTW2 - INDI2 ANTWERP ANTW2
21/04/2018 15:30 15:30 16:20 U8 Girls VHL 2A (2): ANTW3 - BEER1 ANTWERP ANTW2
21/04/2018 15:30 15:30 16:20 U7 Girls VHL 1 (2): ANTW1 - GANT1 ANTWERP ANTW2
21/04/2018 15:30 15:30 16:20 U7 Girls VHL 2 (2): ANTW2 - INDI3 ANTWERP ANTW2
21/04/2018 16:00 16:00 17:25 U14 Boys VHL 2C (2): ANTW3 - STRU1 ANTWERP ANTW1
21/04/2018 15:00 16:00 17:25 U19 Girls VHL 1 (2): INDI1 - ANTW2 INDIANA INDI1
21/04/2018 16:30 16:30 17:55 U14 Girls VHL 3B (2): ANTW3 - LOKE1 ANTWERP ANTW2
21/04/2018 17:30 17:30 18:55 U19 Girls Nat. Honneur (2): ANTW1 - WADU1 ANTWERP ANTW1
21/04/2018 18:00 18:00 19:25 U16 Girls VHL 3B (2): ANTW4 - DRAG5 ANTWERP ANTW2
21/04/2018 19:00 19:00 20:25 U19 Girls VHL 3B (2): ANTW3 - VICT5 ANTWERP ANTW1
21/04/2018 19:30 19:30 20:55 U19 Boys VHL 2A (2): ANTW2 - GANT1 ANTWERP ANTW2
21/04/2018 18:15 19:30 20:55 U19 Boys Nat. 1B (2): OLDC1 - ANTW1 OLD CLUB OLDC1
22/04/2018 00:30 00:00 01:25 Open League Dames Reg. VHL 1: VICT4 - Bye VICTORY VICT1
22/04/2018 10:00 10:00 11:25 Messieurs Min. Nat. Honneur: ANTW3 - PING5 ANTWERP ANTW2
22/04/2018 10:00 10:00 11:25 Masters Nat. Honneur: ANTW1 - RACI1 ANTWERP ANTW1
22/04/2018 09:05 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 1: LEUV4 - ANTW4 LEUVEN LEUV1
22/04/2018 12:00 12:00 13:25 Belgian League Dames Nat. Honneur: ANTW1 - VICT1 ANTWERP ANTW1
22/04/2018 11:25 12:00 13:25 Open League Dames Nat. Honneur: BRAX2 - ANTW2 BRAXGATA BRAX2
22/04/2018 14:30 14:30 15:55 Belgian League Messieurs Nat. 1: ANTW1 - VICT1 ANTWERP ANTW1
22/04/2018 16:30 16:30 17:55 Open League Messieurs Nat. Honneur: ANTW2 - VICT2 ANTWERP ANTW1
23/04/2018 20:30 20:30 21:55 Junior Ladies VHL 1: ANTW4 - HERA6 ANTWERP ANTW1
23/04/2018 20:00 20:30 21:55 Junior Ladies VHL 1: HERA5 - ANTW5 HERAKLES HERA1
28/04/2018 07:55 08:30 09:30 U12 Girls VHL 4B (2): BRAX5 - ANTW3 BRAXGATA BRAX3
28/04/2018 08:30 08:30 09:30 U10 Boys VHL 3B (2): ANTW2 - VRIJ1 ANTWERP ANTW2
28/04/2018 08:30 08:30 09:30 U10 Boys VHL 4C (2): ANTW4 - LEUV3 ANTWERP ANTW2
28/04/2018 07:35 08:30 09:30 U10 Boys VHL 2B (2): LEUV2 - ANTW1 LEUVEN LEUV2
28/04/2018 08:30 08:30 09:30 U10 Boys VHL 3A (2): GANT2 - ANTW3 GANTOISE GANT2
28/04/2018 08:30 08:30 09:55 U14 Girls VHL 2B (2): ANTW4 - DRAG5 ANTWERP ANTW1
28/04/2018 09:30 09:30 10:30 U12 Boys VHL 2B (2): ANTW1 - MOLH1 ANTWERP ANTW2
28/04/2018 09:30 09:30 10:30 U12 Boys VHL 3B (2): ANTW3 - DRAG2 ANTWERP ANTW2
28/04/2018 09:00 09:30 10:30 U12 Girls VHL 3A (2): VICT2 - ANTW5 VICTORY VICT2
28/04/2018 08:20 09:30 10:30 U10 Girls VHL 4A (2): DEND1 - ANTW5 DENDER Hockey DEND1
28/04/2018 10:00 10:00 11:25 U14 Girls Nat. Honneur (2): ANTW1 - HERA1 ANTWERP ANTW1
28/04/2018 09:45 10:00 11:25 U16 Girls Nat. Honneur (2): DRAG1 - ANTW1 DRAGONS. DRAG1
28/04/2018 09:05 10:00 11:25 U16 Girls Nat. 2A (2): BAUD1 - ANTW2 BAUDOUIN BAUD1
28/04/2018 09:10 10:00 11:25 U14 Girls Nat. 2A (2): KEER1 - ANTW2 KEERBERGEN KEER1
28/04/2018 10:30 10:30 11:30 U12 Boys VHL 4B (2): ANTW4 - BLAC1 ANTWERP ANTW2
28/04/2018 10:30 10:30 11:30 U12 Girls VHL 2 (2): ANTW2 - BRAX3 ANTWERP ANTW2
28/04/2018 09:55 10:30 11:30 U12 Boys VHL 4B (2): BRAX4 - ANTW2 BRAXGATA BRAX3
28/04/2018 09:55 10:30 11:30 U12 Girls VHL 4B (2): MERO1 - ANTW4 VRIJBROEK VRIJ1
28/04/2018 10:30 10:30 11:20 U8 Boys VHL 4D (2): KEMP1 - ANTW3 NOORDERKEMPEN KEMP1
28/04/2018 10:15 10:30 11:20 U8 Girls VHL 2A (2): DRAG1 - ANTW3 DRAGONS. DRAG4
28/04/2018 11:30 11:30 12:55 U16 Boys Nat. 2A (2): ANTW1 - RASA1 ANTWERP ANTW1
28/04/2018 11:15 11:30 12:55 U14 Boys Nat. 1B (2): DRAG1 - ANTW1 DRAGONS. DRAG1
28/04/2018 11:30 11:30 12:30 U10 Girls Nat. Honneur (2): ANTW1 - KEER1 ANTWERP ANTW2
28/04/2018 11:30 11:30 12:30 U10 Girls VHL 4B (2): ANTW4 - VICT1 ANTWERP ANTW2
28/04/2018 10:35 11:30 12:30 U10 Girls VHL 1 (2): LEUV1 - ANTW2 LEUVEN LEUV2
28/04/2018 10:25 11:30 12:30 U10 Girls VHL 3B (2): HOEG1 - ANTW3 HOEGAARDEN HHIH1
28/04/2018 11:30 11:30 12:20 U8 Boys VHL 2A (2): GANT1 - ANTW1 GANTOISE GANT3
28/04/2018 10:55 11:30 12:20 U8 Girls VHL 1 (2): TEMS1 - ANTW2 TEMSE TEMS2
28/04/2018 11:15 11:30 12:55 U14 Girls VHL 3C (2): ANTW5 - VICT5 DRAGONS. DRAG4
28/04/2018 10:50 11:30 12:55 U14 Boys VHL 2C (2): NEOH1 - ANTW3 NEO NEOH1
28/04/2018 10:55 11:30 12:55 U14 Girls VHL 3B (2): BRAX3 - ANTW3 BRAXGATA BRAX2
28/04/2018 12:00 12:30 13:20 U7 Boys VHL 2B (2): VICT3 - ANTW2 VICTORY VICT2
28/04/2018 11:30 12:30 13:20 U7 Girls VHL 1 (2): INDI1 - ANTW1 INDIANA INDI2
28/04/2018 11:30 12:30 13:20 U7 Girls VHL 2 (2): INDI2 - ANTW2 INDIANA INDI2
28/04/2018 13:00 13:00 14:25 College League Boys Nat. 0: ANTW2 - NAMU1 ANTWERP ANTW1
28/04/2018 12:30 13:00 14:25 College League Boys Nat. 0: VICT1 - ANTW1 VICTORY VICT3
28/04/2018 12:30 13:00 14:25 College League Girls Nat. 0: BEER1 - ANTW1 BEERSCHOT BEER1
28/04/2018 13:00 13:00 14:25 College League Girls Nat. 0: ANTW2 - HERA1 ANTWERP ANTW2
28/04/2018 14:30 14:30 15:20 U8 Boys VHL 3C (2): ANTW2 - STIX2 ANTWERP ANTW2
28/04/2018 14:30 14:30 15:20 U8 Girls VHL 1 (2): ANTW1 - INDI1 ANTWERP ANTW2
28/04/2018 14:30 14:30 15:20 U8 Girls VHL 4C (2): ANTW4 - ISCA2 ANTWERP ANTW2
28/04/2018 14:30 14:30 15:55 U16 Boys VHL 1B (2): ANTW2 - HERA2 ANTWERP ANTW1
28/04/2018 14:30 14:30 15:20 U7 Boys VHL 1 (2): ANTW1 - GANT1 ANTWERP ANTW2
28/04/2018 14:30 14:30 15:20 U7 Boys VHL 2B (2): ANTW3 - KEER1 ANTWERP ANTW2
28/04/2018 14:30 14:30 15:20 U7 Boys VHL 4F (2): ANTW4 - MERO1 ANTWERP ANTW2
28/04/2018 14:30 14:30 15:20 U7 Girls VHL 4C (2): ANTW3 - MERO2 ANTWERP ANTW2
28/04/2018 14:10 15:00 16:25 U19 Girls Nat. Honneur (2): RWSC1 - ANTW1 WHITE STAR RWSC1
28/04/2018 14:45 15:00 16:25 U19 Girls VHL 3B (2): DRAG6 - ANTW3 DRAGONS. DRAG3
28/04/2018 15:30 15:30 16:55 U16 Boys VHL 3B (2): ANTW3 - DRAG4 ANTWERP ANTW2
28/04/2018 16:00 16:00 17:25 U19 Boys Nat. 1B (2): ANTW1 - HERA1 ANTWERP ANTW1
28/04/2018 17:00 17:00 18:25 U16 Girls VHL 2B (2): ANTW3 - STIX1 ANTWERP ANTW2
28/04/2018 17:30 17:30 18:55 U19 Girls VHL 3B (2): ANTW4 - BEER2 ANTWERP ANTW1
28/04/2018 17:00 17:30 18:55 U16 Girls VHL 3B (2): HERA3 - ANTW4 HERAKLES HERA2
28/04/2018 17:00 18:00 19:25 U19 Boys VHL 2A (2): INDI1 - ANTW2 INDIANA INDI1
28/04/2018 18:30 18:30 19:55 U19 Girls VHL 1 (2): ANTW2 - MECH2 ANTWERP ANTW2
29/04/2018 00:00 00:00 01:25 Open League Dames Reg. VHL 1: Bye - MECH2 ANTWERP ANTW1
29/04/2018 10:00 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 1: ANTW4 - TEMS3 ANTWERP ANTW2
29/04/2018 09:30 10:00 11:25 Masters Nat. Honneur: BE/RW1 - ANTW1 BEERSCHOT BEER1
29/04/2018 11:00 11:30 12:55 Messieurs Min. Nat. Honneur: HERA5 - ANTW3 HERAKLES HERA1
29/04/2018 12:00 12:00 13:25 Open League Dames Nat. Honneur: ANTW2 - LEUV2 ANTWERP ANTW1
29/04/2018 11:05 12:00 13:25 Belgian League Dames Nat. Honneur: LEUV1 - ANTW1 LEUVEN LEUV1
29/04/2018 13:30 14:30 15:55 Belgian League Messieurs Nat. 1: INDI1 - ANTW1 INDIANA INDI1
29/04/2018 15:35 16:30 17:55 Open League Messieurs Nat. Honneur: LEUV2 - ANTW2 LEUVEN LEUV1
30/04/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen Nat. Honneur: ANTW1 - HERA1 ANTWERP ANTW1
30/04/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: ANTW3 - BEER1 ANTWERP ANTW2
30/04/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: ANTW4 - VICT1 ANTWERP ANTW2
30/04/2018 19:30 20:30 21:30 Gentlemen Nat. Honneur: UCCL1 - ANTW2 UCCLE UCCL1
30/04/2018 21:15 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: ANTW3 - VICT1 ANTWERP ANTW2
30/04/2018 21:15 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: ANTW4 - BEER1 ANTWERP ANTW2
01/05/2018 08:30 08:30 09:30 U10 Boys VHL 3A (2): ANTW3 - KNOK1 ANTWERP ANTW2
01/05/2018 08:30 08:30 09:30 U10 Boys VHL 3B (2): ANTW2 - HOEG2 ANTWERP ANTW2
01/05/2018 08:30 08:30 09:55 U14 Boys VHL 2B (2): ANTW2 - HERA3 ANTWERP ANTW1
01/05/2018 08:00 08:30 09:55 U16 Boys VHL 3B (2): HERA3 - ANTW3 HERAKLES HERA1
01/05/2018 07:35 08:30 09:55 U16 Girls VHL 2B (2): LEUV2 - ANTW3 LEUVEN LEUV1
01/05/2018 09:30 09:30 10:30 U12 Boys VHL 2B (2): ANTW1 - HERA2 ANTWERP ANTW2
01/05/2018 09:30 09:30 10:30 U12 Boys VHL 4B (2): ANTW2 - BLAC1 ANTWERP ANTW2
01/05/2018 09:00 09:30 10:30 U12 Boys VHL 3B (2): MECH2 - ANTW3 MECHELSE MECH2
01/05/2018 09:00 09:30 10:30 U12 Boys VHL 4B (2): VICT1 - ANTW4 VICTORY VICT2
01/05/2018 08:35 09:30 10:30 U12 Girls VHL 4B (2): LOKE1 - ANTW3 Lokeren HC LOKE1
01/05/2018 08:25 09:30 10:30 U10 Girls Nat. Honneur (2): LARA1 - ANTW1 LARA LARA2
01/05/2018 10:00 10:00 11:25 U16 Girls Nat. Honneur (2): ANTW1 - VICT1 ANTWERP ANTW1
01/05/2018 09:05 10:00 11:25 U16 Boys Nat. 2A (2): DARI1 - ANTW1 DARING DARI1
01/05/2018 10:30 10:30 11:30 U12 Girls VHL 1 (2): ANTW1 - TEMS1 ANTWERP ANTW2
01/05/2018 10:30 10:30 11:30 U12 Girls VHL 4B (2): ANTW4 - GANT2 ANTWERP ANTW2
01/05/2018 09:10 10:30 11:30 U12 Girls VHL 2 (2): BRUG1 - ANTW2 BRUGGE BRUG2
01/05/2018 09:55 10:30 11:30 U12 Girls VHL 3A (2): TEMS2 - ANTW5 TEMSE TEMS2
01/05/2018 10:00 10:30 11:30 U10 Boys VHL 4C (2): BEER2 - ANTW4 BEERSCHOT BEER2
01/05/2018 10:30 10:30 11:20 U7 Boys VHL 1 (2): TAXA1 - ANTW1 TAXANDRIA TAXA2
01/05/2018 11:00 11:30 12:55 U14 Girls Nat. Honneur (2): VICT1 - ANTW1 VICTORY VICT1
01/05/2018 11:30 11:30 12:55 U14 Boys Nat. 1B (2): ANTW1 - VICT1 ANTWERP ANTW1
01/05/2018 10:35 11:30 12:55 U14 Girls Nat. 2A (2): LEUV1 - ANTW2 LEUVEN LEUV1
01/05/2018 11:30 11:30 12:30 U10 Girls VHL 3B (2): ANTW3 - LION1 ANTWERP ANTW2
01/05/2018 11:15 11:30 12:30 U10 Boys VHL 2B (2): DRAG2 - ANTW1 DRAGONS. DRAG3
01/05/2018 11:30 11:30 12:30 U10 Girls VHL 4A (2): GANT2 - ANTW5 GANTOISE GANT2
01/05/2018 10:35 11:30 12:30 U10 Girls VHL 4B (2): ISCA1 - ANTW4 ISCA ISCA1
01/05/2018 11:30 11:30 12:20 U8 Boys VHL 2A (2): ANTW1 - MERO1 ANTWERP ANTW2
01/05/2018 11:30 11:30 12:20 U8 Boys VHL 4D (2): ANTW3 - OLYM1 ANTWERP ANTW2
01/05/2018 11:30 11:30 12:20 U8 Girls VHL 1 (2): ANTW2 - ANTW1 ANTWERP ANTW2
01/05/2018 11:30 11:30 12:20 U8 Girls VHL 4C (2): ANTW4 - DRAG2 ANTWERP ANTW2
01/05/2018 11:00 11:30 12:20 U8 Boys VHL 3C (2): HERA2 - ANTW2 HERAKLES HERA2
01/05/2018 11:00 11:30 12:20 U8 Girls VHL 2A (2): HERA2 - ANTW3 HERAKLES HERA2
01/05/2018 12:30 12:30 13:20 U7 Boys VHL 2B (2): ANTW3 - VICT3 ANTWERP ANTW2
01/05/2018 12:30 12:30 13:20 U7 Girls VHL 1 (2): ANTW1 - DRAG1 ANTWERP ANTW2
01/05/2018 12:30 12:30 13:20 U7 Girls VHL 4C (2): ANTW3 - BLAC2 ANTWERP ANTW2
01/05/2018 12:00 12:30 13:20 U7 Boys VHL 2B (2): VICT1 - ANTW2 VICTORY VICT2
01/05/2018 11:35 12:30 13:20 U7 Boys VHL 4F (2): ISCA1 - ANTW4 ISCA ISCA1
01/05/2018 13:00 13:00 14:25 U16 Girls Nat. 2A (2): ANTW2 - BEER1 ANTWERP ANTW1
01/05/2018 12:45 13:00 14:25 U16 Boys VHL 1B (2): DRAG2 - ANTW2 DRAGONS. DRAG2
01/05/2018 12:30 13:00 14:25 U14 Boys VHL 2C (2): HERA2 - ANTW3 HERAKLES HERA1
01/05/2018 12:25 13:00 14:25 U14 Girls VHL 3C (2): BRAX4 - ANTW5 BRAXGATA BRAX2
01/05/2018 13:30 13:30 14:55 U14 Girls VHL 3B (2): ANTW3 - TEMS2 ANTWERP ANTW2
01/05/2018 12:55 13:30 14:20 U7 Girls VHL 2 (2): BRAX2 - ANTW2 BRAXGATA BRAX3
01/05/2018 14:30 14:30 15:55 U14 Girls VHL 2B (2): ANTW4 - NEOH1 ANTWERP ANTW1
01/05/2018 15:00 15:00 16:25 U16 Girls VHL 3B (2): ANTW4 - KEMP1 ANTWERP ANTW2
01/05/2018 14:45 15:00 16:25 U19 Boys Nat. 1B (2): DRAG1 - ANTW1 DRAGONS. DRAG1
01/05/2018 13:40 15:00 16:25 U19 Boys VHL 2A (2): SGEO1 - ANTW2 SAINT-GEORGES SGEO1
01/05/2018 14:30 15:00 16:25 U19 Girls VHL 3B (2): VICT5 - ANTW4 VICTORY VICT3
01/05/2018 16:00 16:00 17:25 U19 Girls Nat. Honneur (2): ANTW1 - DRAG1 ANTWERP ANTW1
01/05/2018 16:30 16:30 17:55 U19 Girls VHL 1 (2): ANTW2 - VICT2 ANTWERP ANTW2
01/05/2018 17:30 17:30 18:55 U19 Girls VHL 3B (2): ANTW3 - BEER2 ANTWERP ANTW1
05/05/2018 08:30 08:30 09:55 U14 Girls Nat. 2A (2): ANTW2 - EMBG1 ANTWERP ANTW1
05/05/2018 08:30 08:30 09:30 U12 Girls VHL 4B (2): ANTW3 - ANTW4 ANTWERP ANTW2
05/05/2018 08:30 08:30 09:30 U10 Boys VHL 2B (2): ANTW1 - MOLH1 ANTWERP ANTW2
05/05/2018 09:30 09:30 10:30 U12 Boys VHL 3B (2): ANTW3 - BRAX3 ANTWERP ANTW2
05/05/2018 09:30 09:30 10:30 U12 Boys VHL 4B (2): ANTW2 - ANTW4 ANTWERP ANTW2
05/05/2018 09:00 09:30 10:30 U12 Boys VHL 2B (2): BEER1 - ANTW1 BEERSCHOT BEER2
05/05/2018 08:55 09:30 10:30 U10 Boys VHL 3B (2): MERO1 - ANTW2 VRIJBROEK VRIJ1
05/05/2018 10:00 10:00 11:25 U14 Girls Nat. Honneur (2): ANTW1 - OREE1 ANTWERP ANTW1
05/05/2018 09:10 10:00 11:25 U16 Girls Nat. Honneur (2): OREE1 - ANTW1 OREE OREE1
05/05/2018 10:30 10:30 11:30 U12 Girls VHL 2 (2): ANTW2 - DRAG2 ANTWERP ANTW2
05/05/2018 10:30 10:30 11:30 U12 Girls VHL 3A (2): ANTW5 - BRAX4 ANTWERP ANTW2
05/05/2018 09:55 10:30 11:30 U12 Girls VHL 1 (2): BRAX1 - ANTW1 BRAXGATA BRAX3
05/05/2018 09:55 10:30 11:30 U10 Girls VHL 4B (2): MERO1 - ANTW4 VRIJBROEK VRIJ1
05/05/2018 10:15 10:30 11:20 U8 Boys VHL 3C (2): DRAG4 - ANTW2 DRAGONS. DRAG4
05/05/2018 10:15 10:30 11:20 U7 Boys VHL 1 (2): DRAG1 - ANTW1 DRAGONS. DRAG4
05/05/2018 11:30 11:30 12:55 U16 Boys Nat. 2A (2): ANTW1 - OREE2 ANTWERP ANTW1
05/05/2018 10:55 11:30 12:55 U14 Boys Nat. 1B (2): BRAX1 - ANTW1 BRAXGATA BRAX1
05/05/2018 11:30 11:30 12:30 U10 Girls Nat. Honneur (2): ANTW1 - WADU1 ANTWERP ANTW2
05/05/2018 11:30 11:30 12:30 U10 Boys VHL 3A (2): ANTW3 - INDI3 ANTWERP ANTW2
05/05/2018 10:35 11:30 12:30 U10 Boys VHL 4C (2): ISCA2 - ANTW4 ISCA ISCA1
05/05/2018 10:55 11:30 12:30 U10 Girls VHL 1 (2): BRAX1 - ANTW2 BRAXGATA BRAX3
05/05/2018 10:40 11:30 12:20 U8 Girls VHL 4C (2): LION2 - ANTW4 Blue Lions HC Tervuren LION1
05/05/2018 11:15 11:30 12:55 U14 Girls VHL 3C (2): ANTW5 - DRAG6 DRAGONS. DRAG4
05/05/2018 10:50 11:30 12:55 U14 Boys VHL 2B (2): TAXA1 - ANTW2 TAXANDRIA TAXA1
05/05/2018 11:15 11:30 12:55 U14 Girls VHL 2B (2): DRAG3 - ANTW4 DRAGONS. DRAG2
05/05/2018 11:00 11:30 12:20 U7 Girls VHL 1 (2): HERA1 - ANTW1 HERAKLES HERA2
05/05/2018 11:00 11:30 12:20 U7 Girls VHL 4C (2): MECH1 - ANTW3 MECHELSE MECH2
05/05/2018 12:30 12:30 13:30 U10 Girls VHL 3B (2): ANTW3 - KEER2 ANTWERP ANTW2
05/05/2018 12:30 12:30 13:30 U10 Girls VHL 4A (2): ANTW5 - BRAX3 ANTWERP ANTW2
05/05/2018 11:55 12:30 13:20 U8 Girls VHL 1 (2): BRAX1 - ANTW2 BRAXGATA BRAX3
05/05/2018 13:00 13:00 14:25 U16 Girls Nat. 2A (2): ANTW2 - TEMS1 ANTWERP ANTW1
05/05/2018 12:30 13:00 14:25 U16 Girls VHL 3B (2): BEER2 - ANTW4 BEERSCHOT BEER1
05/05/2018 13:30 13:30 14:20 U8 Boys VHL 2A (2): ANTW1 - INDI2 ANTWERP ANTW2
05/05/2018 13:30 13:30 14:20 U8 Boys VHL 4D (2): ANTW3 - DRAG3 ANTWERP ANTW2
05/05/2018 13:30 13:30 14:20 U8 Girls VHL 1 (2): ANTW1 - TEMS1 ANTWERP ANTW2
05/05/2018 13:30 13:30 14:20 U7 Boys VHL 2B (2): ANTW2 - KEER1 ANTWERP ANTW2
05/05/2018 13:30 13:30 14:20 U7 Boys VHL 4F (2): ANTW4 - HERA1 ANTWERP ANTW2
05/05/2018 13:30 13:30 14:20 U7 Girls VHL 2 (2): ANTW2 - DRAG2 ANTWERP ANTW2
05/05/2018 14:30 14:30 15:55 U14 Boys VHL 2C (2): ANTW3 - MECH2 ANTWERP ANTW1
05/05/2018 14:30 14:30 15:55 U14 Girls VHL 3B (2): ANTW3 - VICT4 ANTWERP ANTW2
05/05/2018 13:55 15:00 16:25 U19 Girls Nat. Honneur (2): LEOP1 - ANTW1 LEOPOLD LEOP1
05/05/2018 13:55 15:00 16:25 U19 Girls VHL 1 (2): STIX1 - ANTW2 HASSELT STIX STIX1
05/05/2018 14:05 15:00 16:25 U16 Boys VHL 3B (2): BAUD2 - ANTW3 BAUDOUIN BAUD1
05/05/2018 14:35 15:30 16:55 U16 Boys VHL 1B (2): ISCA1 - ANTW2 ISCA ISCA1
05/05/2018 16:00 16:00 17:25 U19 Boys Nat. 1B (2): ANTW1 - BEER1 ANTWERP ANTW1
05/05/2018 16:00 16:00 17:25 U16 Girls VHL 2B (2): ANTW3 - MECH3 ANTWERP ANTW2
05/05/2018 17:30 17:30 18:55 U19 Boys VHL 2A (2): ANTW2 - BAUD2 ANTWERP ANTW2
05/05/2018 17:30 17:30 18:55 U19 Girls VHL 3B (2): ANTW3 - ANTW4 ANTWERP ANTW1
06/05/2018 10:00 10:00 11:25 Messieurs Min. Nat. Honneur: ANTW3 - DARI4 ANTWERP ANTW2
06/05/2018 09:10 10:00 11:25 Masters Nat. Honneur: OREE1 - ANTW1 OREE OREE1
06/05/2018 08:40 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 1: BRUG2 - ANTW4 BRUGGE BRUG1
07/05/2018 20:30 20:30 21:55 Junior Ladies VHL 1: ANTW4 - ANTW5 ANTWERP ANTW1
12/05/2018 08:30 08:30 09:30 U10 Boys VHL 3B (2): ANTW2 - HERA2 ANTWERP ANTW2
12/05/2018 08:30 08:30 09:30 U10 Boys VHL 4C (2): ANTW4 - VICT3 ANTWERP ANTW2
12/05/2018 08:00 08:30 09:30 U10 Boys VHL 2B (2): VICT1 - ANTW1 VICTORY VICT2
12/05/2018 08:30 08:30 09:55 U14 Girls VHL 2B (2): ANTW4 - HERA2 ANTWERP ANTW1
12/05/2018 09:30 09:30 10:30 U12 Boys VHL 2B (2): ANTW1 - HOEG1 ANTWERP ANTW2
12/05/2018 09:30 09:30 10:30 U12 Boys VHL 4B (2): ANTW4 - BRAX4 ANTWERP ANTW2
12/05/2018 09:15 09:30 10:30 U12 Boys VHL 3B (2): DRAG3 - ANTW3 DRAGONS. DRAG3
12/05/2018 09:00 09:30 10:30 U12 Girls VHL 2 (2): HERA1 - ANTW2 HERAKLES HERA2
12/05/2018 08:25 09:30 10:30 U10 Boys VHL 3A (2): AALS1 - ANTW3 AALST HC AALS1
12/05/2018 08:50 09:30 10:30 U10 Girls VHL 3B (2): TAXA1 - ANTW3 TAXANDRIA TAXA1
12/05/2018 10:00 10:00 11:25 U16 Girls Nat. Honneur (2): ANTW1 - LEOP1 ANTWERP ANTW1
12/05/2018 08:55 10:00 11:25 U14 Girls Nat. 2A (2): HOEG1 - ANTW2 HOEGAARDEN HHIH1
12/05/2018 10:30 10:30 11:30 U12 Girls VHL 1 (2): ANTW1 - VICT1 ANTWERP ANTW2
12/05/2018 10:30 10:30 11:30 U12 Girls VHL 4B (2): ANTW4 - LOKE1 ANTWERP ANTW2
12/05/2018 09:55 10:30 11:30 U12 Boys VHL 4B (2): BRAX5 - ANTW2 BRAXGATA BRAX3
12/05/2018 10:15 10:30 11:30 U12 Girls VHL 3A (2): DRAG3 - ANTW5 DRAGONS. DRAG3
12/05/2018 09:55 10:30 11:30 U12 Girls VHL 4B (2): MERO1 - ANTW3 VRIJBROEK VRIJ1
12/05/2018 09:00 10:30 11:30 U10 Girls VHL 4A (2): ROES1 - ANTW5 ROESELARE ROES1
12/05/2018 10:25 11:30 12:55 U14 Girls Nat. Honneur (2): LEOP1 - ANTW1 LEOPOLD LEOP1
12/05/2018 11:30 11:30 12:55 U14 Boys Nat. 1B (2): ANTW1 - LEUV1 ANTWERP ANTW1
12/05/2018 10:35 11:30 12:55 U16 Boys Nat. 2A (2): LEUV1 - ANTW1 LEUVEN LEUV1
12/05/2018 11:30 11:30 12:55 U16 Girls Nat. 2A (2): LLNH1 - ANTW2 LOUVAIN-LA-NEUVE LLNH1
12/05/2018 11:30 11:30 12:30 U10 Girls VHL 1 (2): ANTW2 - TEMS1 ANTWERP ANTW2
12/05/2018 11:30 11:30 12:30 U10 Girls VHL 4B (2): ANTW4 - DRAG3 ANTWERP ANTW2
12/05/2018 11:00 11:30 12:20 U7 Boys VHL 4F (2): MECH1 - ANTW4 MECHELSE MECH2
12/05/2018 11:20 12:00 13:25 U14 Girls VHL 3C (2): TAXA2 - ANTW5 TAXANDRIA TAXA1
12/05/2018 12:15 12:30 13:30 U10 Girls Nat. Honneur (2): DRAG1 - ANTW1 DRAGONS. DRAG3
12/05/2018 12:30 12:30 13:20 U8 Boys VHL 3C (2): ANTW2 - TAXA1 ANTWERP ANTW2
12/05/2018 12:30 12:30 13:20 U8 Girls VHL 1 (2): ANTW2 - INDI1 ANTWERP ANTW2
12/05/2018 12:30 12:30 13:20 U8 Girls VHL 4C (2): ANTW4 - BRAX3 ANTWERP ANTW2
12/05/2018 11:55 12:30 13:20 U8 Boys VHL 4D (2): BRAX2 - ANTW3 BRAXGATA BRAX3
12/05/2018 11:30 12:30 13:20 U8 Girls VHL 1 (2): INDI2 - ANTW1 INDIANA INDI2
12/05/2018 11:55 12:30 13:20 U8 Girls VHL 2A (2): BRAX2 - ANTW3 BRAXGATA BRAX3
12/05/2018 12:30 12:30 13:20 U7 Boys VHL 1 (2): ANTW1 - BEER1 ANTWERP ANTW2
12/05/2018 12:30 12:30 13:20 U7 Boys VHL 2B (2): ANTW3 - ANTW2 ANTWERP ANTW2
12/05/2018 12:30 12:30 13:20 U7 Girls VHL 1 (2): ANTW1 - BEER1 ANTWERP ANTW2
12/05/2018 12:30 12:30 13:20 U7 Girls VHL 4C (2): ANTW3 - BLAC1 ANTWERP ANTW2
12/05/2018 12:00 12:30 13:20 U7 Girls VHL 2 (2): VICT1 - ANTW2 VICTORY VICT2
12/05/2018 13:00 13:00 14:25 U14 Boys VHL 2B (2): ANTW2 - VICT5 ANTWERP ANTW1
12/05/2018 12:05 13:00 14:25 U14 Boys VHL 2C (2): LEUV2 - ANTW3 LEUVEN LEUV1
12/05/2018 13:30 13:30 14:55 U16 Girls VHL 3B (2): ANTW4 - BRAX4 ANTWERP ANTW2
12/05/2018 14:30 14:30 15:55 U16 Boys VHL 1B (2): ANTW2 - VICT2 ANTWERP ANTW1
12/05/2018 15:00 15:00 16:25 U19 Girls VHL 1 (2): ANTW2 - DRAG2 ANTWERP ANTW2
12/05/2018 14:30 15:00 16:25 U19 Boys Nat. 1B (2): VICT1 - ANTW1 VICTORY VICT1
12/05/2018 14:30 15:00 16:25 U19 Boys VHL 2A (2): BEER3 - ANTW2 BEERSCHOT BEER2
12/05/2018 14:45 15:00 16:25 U19 Girls VHL 3B (2): DRAG5 - ANTW3 DRAGONS. DRAG3
12/05/2018 14:05 15:00 16:25 U16 Girls VHL 2B (2): ISCA2 - ANTW3 ISCA ISCA1
12/05/2018 16:00 16:00 17:25 U19 Girls Nat. Honneur (2): ANTW1 - WELL1 ANTWERP ANTW1
12/05/2018 17:30 17:30 18:55 U19 Girls VHL 3B (2): ANTW4 - DRAG6 ANTWERP ANTW1
14/05/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen Nat. Honneur: ANTW2 - DRAG1 ANTWERP ANTW1
14/05/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: ANTW3 - MERO1 ANTWERP ANTW2
14/05/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: ANTW4 - VRIJ1 ANTWERP ANTW2
14/05/2018 19:30 20:30 21:30 Gentlemen Nat. Honneur: WELL1 - ANTW1 WELLINGTON WELL1
14/05/2018 21:15 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: ANTW3 - VRIJ1 ANTWERP ANTW2
14/05/2018 21:15 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: ANTW4 - MERO1 ANTWERP ANTW2
21/05/2018 20:30 20:30 21:55 Junior Ladies VHL 1: ANTW5 - BRUG3 ANTWERP ANTW1
28/05/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen Nat. Honneur: ANTW1 - DRAG3 ANTWERP ANTW1
28/05/2018 20:15 20:30 21:30 Gentlemen Nat. Honneur: DRAG2 - ANTW2 DRAGONS. DRAG3
28/05/2018 20:00 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: HOEG3 - ANTW3 MECHELSE MECH1
28/05/2018 20:00 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: MECH1 - ANTW4 MECHELSE MECH1
28/05/2018 20:45 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: HOEG3 - ANTW4 MECHELSE MECH1
28/05/2018 20:45 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: MECH1 - ANTW3 MECHELSE MECH1
04/06/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen Nat. Honneur: ANTW1 - ANTW2 ANTWERP ANTW1
Clubkalender
24/01/2018 14:30-17:00
Drill till you Drop voor U14 en ouder
02/03/2018 19:00 - 03/03/2018 05:00
RAHC MASQUERADE BALL
09/04/2018 09:00 - 13/04/2018 16:00
Paasstage
02/07/2018 09:00 - 06/07/2018 16:00
Zomerstage 1 Happy Hockey
20/08/2018 09:00 - 24/08/2018 16:00
Zomerstage 2 : Start to Hockey
27/08/2018 09:00 - 31/08/2018 16:00
Zomerstage 3 : The Sky is the Limit
Hoofdsponsor

Kalender
  January 2018  
M T W T F S S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Met steun van

         

Wedstrijdverslag

Ontspanningslaan 4    |    2960 St. Job in 't Goor    |     info@rahc.be

© 2016, R. Antwerp H.C. - All rights reserved - website powered by Twizzit.com