Datum Afspraaktijd Aanvang Einde Evenement Accommodatie
25/11/2017 00:30 00:00 01:25 Open League Dames Reg. VHL 1: MECH2 - Bye MECHELSE MECH1
25/11/2017 10:00 10:00 11:25 U16 Girls Nat. Honneur: ANTW1 - HERA1 ANTWERP ANTW1
25/11/2017 10:00 10:00 11:25 U14 Girls VHL 1: ANTW2 - TAXA1 ANTWERP ANTW2
25/11/2017 08:40 10:00 11:25 U16 Boys Nat. 1: BRUG1 - ANTW1 BRUGGE BRUG1
25/11/2017 09:25 10:00 11:25 U16 Girls Nat. 1: BRAX2 - ANTW2 BRAXGATA BRAX2
25/11/2017 09:30 10:00 11:25 U14 Girls Nat. Honneur: MECH1 - ANTW1 MECHELSE MECH1
25/11/2017 11:30 11:30 12:55 U14 Boys Nat. 1: ANTW1 - LEUV1 ANTWERP ANTW1
25/11/2017 11:30 11:30 12:55 U16 Boys VHL 1: ANTW2 - BEER1 ANTWERP ANTW2
25/11/2017 10:40 11:30 12:55 U14 Boys VHL 1: KEER1 - ANTW2 KEERBERGEN KEER1
25/11/2017 13:45 14:15 15:40 Z/S Belfius Dames Nat. Honneur: ANTW1 - PING1 S/Z Edegem - Den Willecom S/Z Edegem - Den Willecom
25/11/2017 14:05 14:30 15:30 Z/S U10 Boys VHL 2B: ANTW1 - HERA2 S/Z Kapellen Hoogboom S/Z Kapellen Hoogboom
25/11/2017 14:15 14:30 15:30 Z/S U10 Girls VHL 1: ANTW1 - TEMS1 S/Z Brecht De Ring S/Z Brecht De Ring
25/11/2017 15:00 15:00 16:25 College League Girls Nat. 0: ANTW1 - KNOK1 ANTWERP ANTW2
25/11/2017 15:00 15:00 16:25 U19 Boys Nat. 1: ANTW1 - RASA1 ANTWERP ANTW1
25/11/2017 15:00 15:00 16:25 College League Boys Nat. 0: GANT1 - ANTW2 GANTOISE GANT2
25/11/2017 14:30 15:00 16:25 U19 Girls Nat. Honneur: VICT1 - ANTW1 VICTORY VICT1
25/11/2017 13:55 15:00 16:25 U19 Boys VHL 1: STIX1 - ANTW2 HASSELT STIX STIX1
25/11/2017 15:15 15:30 16:30 Z/S U10 Girls VHL 1: ANTW2 - DRAG1 S/Z Brecht De Ring S/Z Brecht De Ring
25/11/2017 16:30 16:30 17:55 College League Boys Nat. 0: ANTW1 - SGEO1 ANTWERP ANTW1
25/11/2017 16:00 16:30 17:55 Z/S Belfius Dames Nat. Honneur: WADU1 - ANTW1 S/Z Edegem - Den Willecom S/Z Edegem - Den Willecom
25/11/2017 16:05 16:30 17:30 Z/S U10 Boys VHL 2B: ANTW1 - VICT2 S/Z Kapellen Hoogboom S/Z Kapellen Hoogboom
25/11/2017 16:15 16:30 17:30 Z/S U10 Girls VHL 1: ANTW1 - ANTW2 S/Z Brecht De Ring S/Z Brecht De Ring
25/11/2017 17:30 18:00 19:25 College League Girls Nat. 0: VICT1 - ANTW2 VICTORY VICT1
26/11/2017 00:30 00:00 01:25 Open League Dames Reg. VHL 3A: HERA4 - Bye HERAKLES HERA2
26/11/2017 10:00 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 1: ANTW4 - MECH3 ANTWERP ANTW2
26/11/2017 08:25 10:00 11:25 Masters Nat. Honneur: EMBG1 - ANTW1 EMBOURG EMBG1
26/11/2017 10:25 11:30 12:30 Z/S U12 Girls VHL 1: ANTW1 - TEMS1 S/Z St. Niklaas VTS S/Z St. Niklaas
26/11/2017 11:15 11:30 12:30 Z/S U11 Boys VHL 1: ANTW1 - GANT1 S/Z Brecht De Ring S/Z Brecht De Ring
26/11/2017 11:25 12:30 13:30 Z/S U12 Girls VHL 1: ANTW1 - GANT1 S/Z St. Niklaas VTS S/Z St. Niklaas
26/11/2017 12:15 13:00 14:25 Messieurs Min. Nat. Honneur: DRAG4 - ANTW3 DRAGONS. DRAG1
26/11/2017 13:15 13:30 14:30 Z/S U11 Boys VHL 1: ANTW1 - BEER1 S/Z Brecht De Ring S/Z Brecht De Ring
26/11/2017 13:05 13:30 14:30 Z/S U11 Girls VHL 1: TEMS1 - ANTW1 S/Z Kalmthout Gitok S/Z Kalmthout Gitok
26/11/2017 14:00 14:00 15:00 Z/S U12 Boys VHL 1B: ANTW1 - LEUV1 S/Z St.Job - De Zandbergen S/Z St.Job - De Zandbergen
26/11/2017 14:05 14:30 15:30 Z/S U11 Girls VHL 1: INDI1 - ANTW1 S/Z Kalmthout Gitok S/Z Kalmthout Gitok
26/11/2017 15:30 15:30 16:55 Z/S Messieurs Nat. 3: DARI3 - ANTW1 S/Z LEOP INDOOR S/Z LEOP INDOOR
26/11/2017 15:05 16:00 17:25 Open League Dames Nat. Honneur: LEUV2 - ANTW2 LEUVEN LEUV2
26/11/2017 16:00 16:00 17:00 Z/S U12 Boys VHL 1B: ANTW1 - MECH1 S/Z St.Job - De Zandbergen S/Z St.Job - De Zandbergen
26/11/2017 16:30 16:30 17:55 Z/S Messieurs Nat. 3: ANTW1 - RASA1 S/Z LEOP INDOOR S/Z LEOP INDOOR
27/11/2017 20:30 20:30 21:30 Gentlemen Nat. Honneur: ANTW1 - DRAG1 ANTWERP ANTW1
27/11/2017 19:35 20:30 21:30 Gentlemen Nat. Honneur: AMAN1 - ANTW2 AMIC/ANDERL. AMAN1
27/11/2017 19:55 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: MERO1 - ANTW3 VRIJBROEK VRIJ1
27/11/2017 19:55 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: VRIJ1 - ANTW4 VRIJBROEK VRIJ1
27/11/2017 20:40 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: MERO1 - ANTW4 VRIJBROEK VRIJ1
27/11/2017 20:40 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: VRIJ1 - ANTW3 VRIJBROEK VRIJ1
30/11/2017 19:05 20:45 22:10 Messieurs Min. Nat. Honneur: PING5 - ANTW3 PINGOUIN PING1
02/12/2017 09:25 10:30 11:30 Z/S U10 Girls VHL 1: ANTW2 - KEER1 S/Z St. Niklaas VTS S/Z St. Niklaas
02/12/2017 11:25 12:30 13:30 Z/S U10 Girls VHL 1: ANTW2 - LEUV1 S/Z St. Niklaas VTS S/Z St. Niklaas
02/12/2017 14:15 14:30 15:30 Z/S U10 Girls VHL 1: ANTW1 - GANT1 S/Z Brecht De Ring S/Z Brecht De Ring
02/12/2017 14:25 15:00 16:25 College League Girls Nat. 0: BRAX1 - ANTW1 BRAXGATA BRAX1
02/12/2017 15:00 15:00 16:25 College League Girls Nat. 0: ANTW2 - BRUG1 ANTWERP ANTW2
02/12/2017 14:20 15:15 16:40 Z/S Belfius Dames Nat. Honneur: RWSC1 - ANTW1 S/Z BXL - SPL Erasme S/Z BXL SPL Erasme
02/12/2017 14:55 16:00 17:00 Z/S U10 Boys VHL 2B: ANTW1 - HOEG1 S/Z Hoegaarden De Struysvogel S/Z Hoegaarden De Struysvogel
02/12/2017 16:15 16:30 17:30 Z/S U10 Girls VHL 1: ANTW1 - VICT1 S/Z Brecht De Ring S/Z Brecht De Ring
02/12/2017 15:55 17:00 18:00 Z/S U10 Boys VHL 2B: ANTW1 - LEUV3 S/Z Hoegaarden De Struysvogel S/Z Hoegaarden De Struysvogel
02/12/2017 16:35 17:30 18:55 Z/S Belfius Dames Nat. Honneur: PARC1 - ANTW1 S/Z BXL - SPL Erasme S/Z BXL SPL Erasme
03/12/2017 10:00 10:00 11:25 Masters Nat. Honneur: ANTW1 - RASA1 ANTWERP ANTW1
03/12/2017 10:00 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 1: ANTW4 - BEER5 ANTWERP ANTW2
03/12/2017 11:00 11:30 12:55 Messieurs Min. Nat. Honneur: VICT4 - ANTW3 VICTORY VICT1
03/12/2017 10:30 11:30 12:30 Z/S U11 Boys VHL 1: ANTW1 - INDI1 S/Z Gent - Univ. Sportcomplex 3 S/Z Gent - Univ. Sportcomplex 3
03/12/2017 10:30 11:30 12:30 Z/S U11 Girls VHL 1: INDI1 - ANTW1 S/Z Melle - College Melle S/Z Melle - College Melle
03/12/2017 12:00 12:30 13:55 Z/S Messieurs Nat. 3: VERV1 - ANTW1 S/Z Edegem - Den Willecom S/Z Edegem - Den Willecom
03/12/2017 11:30 12:30 13:30 Z/S U11 Boys VHL 1: ANTW1 - SGEO1 S/Z Gent - Univ. Sportcomplex 3 S/Z Gent - Univ. Sportcomplex 3
03/12/2017 12:30 13:30 14:30 Z/S U11 Girls VHL 1: VICT1 - ANTW1 S/Z Melle - College Melle S/Z Melle - College Melle
03/12/2017 14:00 14:30 15:55 Z/S Messieurs Nat. 3: LLNH2 - ANTW1 S/Z Edegem - Den Willecom S/Z Edegem - Den Willecom
03/12/2017 14:00 14:30 15:30 Z/S U12 Boys VHL 1B: ANTW1 - HERA1 S/Z Sportcentrum 't Hofeind Merksplas S/Z Sportcentrum 't Hofeind Merksplas
03/12/2017 16:00 16:30 17:30 Z/S U12 Boys VHL 1B: ANTW1 - VICT1 S/Z Sportcentrum 't Hofeind Merksplas S/Z Sportcentrum 't Hofeind Merksplas
03/12/2017 16:05 16:30 17:30 Z/S U12 Girls VHL 1: ANTW1 - BRUG1 S/Z Kalmthout Gitok S/Z Kalmthout Gitok
03/12/2017 17:05 17:30 18:30 Z/S U12 Girls VHL 1: ANTW1 - DRAG1 S/Z Kalmthout Gitok S/Z Kalmthout Gitok
04/12/2017 19:10 20:30 21:55 Junior Ladies VHL 1: BRUG3 - ANTW5 BRUGGE BRUG1
06/12/2017 19:45 20:45 22:10 Z/S Belfius Dames Nat. Honneur: ANTW1 - TEMS1 S/Z Uccle Sport - Indoor S/Z Uccle Sport - Indoor
09/12/2017 09:10 10:00 11:25 Z/S Belfius Dames Nat. Honneur: GANT1 - ANTW1 S/Z BXL - C.S. de la Foret de Soignes 1 S/Z BXL- C.S. de la Foret de Soignes 1
09/12/2017 12:25 13:15 14:40 Z/S Belfius Dames Nat. Honneur: TEMS1 - ANTW1 S/Z BXL - C.S. de la Foret de Soignes 1 S/Z BXL- C.S. de la Foret de Soignes 1
09/12/2017 12:50 13:30 14:30 Z/S U10 Girls VHL 1: ANTW2 - VICT1 S/Z Temse /Tielrode - Sporthal Tilroda S/Z Temse /Tielrode - Sporthal Tilroda
09/12/2017 14:15 14:30 15:30 Z/S U10 Boys VHL 2B: ANTW1 - ISCA1 S/Z Brecht De Ring S/Z Brecht De Ring
09/12/2017 14:05 14:30 15:30 Z/S U10 Girls VHL 1: ANTW1 - LEUV1 S/Z Kapellen Hoogboom S/Z Kapellen Hoogboom
09/12/2017 15:00 15:00 16:25 College League Girls Nat. 0: ANTW1 - TEMS1 ANTWERP ANTW2
09/12/2017 14:25 15:00 16:25 College League Girls Nat. 0: BRAX2 - ANTW2 BRAXGATA BRAX1
09/12/2017 14:50 15:30 16:30 Z/S U10 Girls VHL 1: ANTW2 - GANT1 S/Z Temse /Tielrode - Sporthal Tilroda S/Z Temse /Tielrode - Sporthal Tilroda
09/12/2017 16:15 16:30 17:30 Z/S U10 Boys VHL 2B: ANTW1 - MECH2 S/Z Brecht De Ring S/Z Brecht De Ring
09/12/2017 16:05 16:30 17:30 Z/S U10 Girls VHL 1: ANTW1 - KEER1 S/Z Kapellen Hoogboom S/Z Kapellen Hoogboom
10/12/2017 08:05 08:30 09:30 Z/S U12 Boys VHL 1B: ANTW1 - DRAG1 S/Z Berchem Het Rooi S/Z Berchem Het Rooi
10/12/2017 09:05 09:30 10:30 Z/S U12 Boys VHL 1B: ANTW1 - MOLH1 S/Z Berchem Het Rooi S/Z Berchem Het Rooi
10/12/2017 10:00 10:00 11:25 Messieurs Min. Nat. Honneur: ANTW3 - HERA5 ANTWERP ANTW2
10/12/2017 10:00 10:00 11:25 Masters Nat. Honneur: ANTW1 - BE/RW1 ANTWERP ANTW1
10/12/2017 07:55 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 1: TEMS3 - ANTW4 TEMSE TEMS1
10/12/2017 11:15 11:30 12:30 Z/S U11 Girls VHL 1: TEMS1 - ANTW1 S/Z Brecht De Ring S/Z Brecht De Ring
10/12/2017 13:15 13:30 14:30 Z/S U11 Girls VHL 1: VICT1 - ANTW1 S/Z Brecht De Ring S/Z Brecht De Ring
10/12/2017 14:00 14:00 15:00 Z/S U12 Girls VHL 1: ANTW1 - BRAX1 S/Z St.Job - De Zandbergen S/Z St.Job - De Zandbergen
10/12/2017 14:00 14:30 15:30 Z/S U11 Boys VHL 1: ANTW1 - LEUV1 S/Z Sportcentrum 't Hofeind Merksplas S/Z Sportcentrum 't Hofeind Merksplas
10/12/2017 15:15 15:30 16:55 Z/S Messieurs Nat. 3: AMAN3 - ANTW1 S/Z Brecht De Ring S/Z Brecht De Ring
10/12/2017 16:00 16:00 17:00 Z/S U12 Girls VHL 1: ANTW1 - VICT1 S/Z St.Job - De Zandbergen S/Z St.Job - De Zandbergen
10/12/2017 16:00 16:30 17:30 Z/S U11 Boys VHL 1: ANTW1 - HERA1 S/Z Sportcentrum 't Hofeind Merksplas S/Z Sportcentrum 't Hofeind Merksplas
10/12/2017 17:15 17:30 18:55 Z/S Messieurs Nat. 3: AMAN2 - ANTW1 S/Z Brecht De Ring S/Z Brecht De Ring
11/12/2017 20:30 20:30 21:30 Gentlemen Nat. Honneur: ANTW2 - HERA1 ANTWERP ANTW1
11/12/2017 20:30 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: ANTW3 - HOEG3 ANTWERP ANTW2
11/12/2017 20:30 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: ANTW4 - MECH1 ANTWERP ANTW2
11/12/2017 19:35 20:30 21:30 Gentlemen Nat. Honneur: AMAN1 - ANTW1 AMIC/ANDERL. AMAN1
11/12/2017 21:15 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: ANTW3 - MECH1 ANTWERP ANTW2
11/12/2017 21:15 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: ANTW4 - HOEG3 ANTWERP ANTW2
16/12/2017 09:30 09:30 10:30 Z/S U10 Boys VHL 2B: ANTW1 - DRAG2 ANTWERP ANTW2
16/12/2017 09:30 09:30 10:30 Z/S U10 Girls VHL 1: ANTW1 - DRAG1 ANTWERP ANTW2
16/12/2017 10:30 10:30 11:30 Z/S U10 Girls VHL 1: ANTW2 - TEMS1 ANTWERP ANTW2
16/12/2017 10:30 10:30 11:30 Z/S U10 Girls VHL 1: ANTW2 - ANTW1 ANTWERP ANTW2
16/12/2017 10:00 10:30 11:30 Z/S U10 Boys VHL 2B: HERA2 - ANTW1 HERAKLES HERA2
16/12/2017 10:05 11:00 12:25 Z/S Belfius Dames Nat. Honneur: RACI1 - ANTW1 S/Z BXL - SPL Erasme S/Z BXL SPL Erasme
16/12/2017 11:20 12:15 13:40 Z/S Belfius Dames Nat. Honneur: ANTW1 - PING1 S/Z BXL - SPL Erasme S/Z BXL SPL Erasme
17/12/2017 00:00 00:00 01:00 Z/S U11 Boys VHL 1: ANTW1 - DRAG1
17/12/2017 08:30 08:30 09:30 Z/S U12 Girls VHL 1: GANT1 - ANTW1 GANTOISE GANT2
17/12/2017 08:00 08:30 09:30 Z/S U11 Girls VHL 1: VICT1 - ANTW1 VICTORY VICT2
17/12/2017 09:30 09:30 10:30 Z/S U12 Boys VHL 1B: ANTW1 - MOLH1 ANTWERP ANTW2
17/12/2017 09:30 09:30 10:30 Z/S U12 Girls VHL 1: ANTW1 - DRAG1 ANTWERP ANTW2
17/12/2017 08:35 09:30 10:30 Z/S U12 Boys VHL 1B: LEUV1 - ANTW1 LEUVEN LEUV2
17/12/2017 10:00 10:30 11:30 Z/S U11 Boys VHL 1: BEER1 - ANTW1 BEERSCHOT BEER2
17/12/2017 14:30 14:30 15:55 Z/S Messieurs Nat. 3: ANTW1 - DARI3 ANTWERP ANTW1
17/12/2017 14:15 14:30 15:30 Z/S U11 Girls VHL 1: DRAG1 - ANTW1 DRAGONS. DRAG3
17/12/2017 15:30 15:30 16:55 Z/S Messieurs Nat. 3: ANTW1 - LEOP3 ANTWERP ANTW1
18/12/2017 20:30 20:30 21:55 Junior Ladies VHL 1: ANTW4 - INDI5 ANTWERP ANTW1
06/01/2018 08:30 08:30 09:55 Z/S U14 Girls Honneur: ANTW1 - HERA1 ANTWERP ANTW1
06/01/2018 07:35 08:30 09:30 Z/S U10 Boys VHL 2B: ISCA1 - ANTW1 ISCA ISCA1
06/01/2018 08:00 08:30 09:30 Z/S U10 Boys VHL 2B: MECH2 - ANTW1 MECHELSE MECH2
06/01/2018 10:00 10:00 11:25 Z/S U16 Girls Nat. 1: ANTW1 - LEUV1 ANTWERP ANTW1
06/01/2018 11:00 11:00 12:25 Z/S U16 Girls Nat. 1: ANTW1 - VICT2 ANTWERP ANTW1
06/01/2018 12:00 12:00 13:25 Z/S U16 Girls VHL 1: ANTW2 - BEER1 ANTWERP ANTW1
06/01/2018 13:00 13:00 14:25 Z/S U16 Girls VHL 1: ANTW2 - TAXA1 ANTWERP ANTW1
06/01/2018 14:00 14:00 15:25 Z/S U14 Girls Honneur: ANTW1 - DRAG1 ANTWERP ANTW1
06/01/2018 15:00 15:00 16:25 Z/S U19 Boys VHL 1: ANTW1 - BRUG1 ANTWERP ANTW1
06/01/2018 16:00 16:00 17:25 Z/S U19 Boys VHL 1: ANTW1 - HERM1 ANTWERP ANTW1
06/01/2018 17:00 17:00 18:25 Z/S U14 Girls VHL 2A: ANTW2 - BAUD2 ANTWERP ANTW1
06/01/2018 18:00 18:00 19:25 Z/S U14 Girls VHL 2A: ANTW2 - BRAX2 ANTWERP ANTW1
07/01/2018 01:30 02:00 03:00 Z/S U12 Girls VHL 1: VICT1 - ANTW1 VICTORY VICT2
07/01/2018 08:30 08:30 09:55 Z/S U14 Boys Nat.1: ANTW1 - VICT1 ANTWERP ANTW1
07/01/2018 08:15 08:30 09:30 Z/S U12 Boys VHL 1B: DRAG1 - ANTW1 DRAGONS. DRAG3
07/01/2018 10:00 10:00 11:25 Z/S U16 Boys Nat.1: ANTW1 - BRAX1 ANTWERP ANTW1
07/01/2018 09:10 10:00 11:25 Z/S U16 Boys VHL 2B: MOLH1 - ANTW2 MOL MOLH1
07/01/2018 11:00 11:00 12:25 Z/S U16 Boys Nat.1: ANTW1 - TAXA1 ANTWERP ANTW1
07/01/2018 10:30 11:00 12:00 Z/S U11 Boys VHL 1: HERA1 - ANTW1 HERAKLES HERA2
07/01/2018 12:00 12:00 13:25 Z/S U16 Boys VHL 2B: ANTW2 - VICT3 ANTWERP ANTW1
07/01/2018 11:45 12:00 13:25 Z/S U14 Boys VHL 2B: DRAG2 - ANTW2 DRAGONS. DRAG1
07/01/2018 11:05 12:00 13:00 Z/S U11 Boys VHL 1: LEUV1 - ANTW1 LEUVEN LEUV2
07/01/2018 11:30 12:00 13:00 Z/S U11 Girls VHL 1: HERA1 - ANTW1 HERAKLES HERA2
07/01/2018 11:55 12:30 13:30 Z/S U12 Girls VHL 1: BRAX1 - ANTW1 BRAXGATA BRAX3
07/01/2018 11:55 12:30 13:30 Z/S U11 Girls VHL 1: TEMS1 - ANTW1 TEMSE TEMS2
07/01/2018 13:00 13:00 14:25 Z/S U14 Boys Nat.1: ANTW1 - BRAX1 ANTWERP ANTW1
07/01/2018 14:30 14:30 15:55 Z/S Messieurs Nat. 3: ANTW1 - AMAN2 ANTWERP ANTW1
07/01/2018 15:30 15:30 16:55 Z/S Messieurs Nat. 3: ANTW1 - AMAN3 ANTWERP ANTW1
07/01/2018 15:30 16:00 17:25 Z/S U19 Girls Honneur: HERA1 - ANTW1 HERAKLES HERA1
07/01/2018 16:00 16:30 17:55 Z/S U19 Girls Honneur: VICT1 - ANTW1 VICTORY VICT1
07/01/2018 16:30 16:30 17:55 Z/S U14 Boys VHL 2B: ANTW2 - DRAG3 ANTWERP ANTW1
08/01/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen Nat. Honneur: ANTW1 - AMAN1 ANTWERP ANTW1
08/01/2018 20:00 20:30 21:30 Gentlemen Nat. Honneur: HERA1 - ANTW2 HERAKLES HERA1
10/01/2018 20:45 20:45 22:10 Z/S Belfius Dames Nat. Honneur: ANTW1 - GANT1 S/Z AMAN Indoor S/Z AMAN Indoor
13/01/2018 08:30 08:30 09:55 Z/S U14 Girls Honneur: ANTW1 - LEOP1 ANTWERP ANTW1
13/01/2018 07:40 08:30 09:30 Z/S U10 Girls VHL 1: KEER1 - ANTW2 KEERBERGEN KEER1
13/01/2018 10:00 10:00 11:25 Z/S U16 Girls Nat. 1: ANTW1 - BRUG1 ANTWERP ANTW1
13/01/2018 10:30 10:30 11:30 Z/S U10 Girls VHL 1: GANT1 - ANTW1 GANTOISE GANT2
13/01/2018 10:00 10:30 11:30 Z/S U10 Girls VHL 1: VICT1 - ANTW1 VICTORY VICT2
13/01/2018 11:00 11:00 12:25 Z/S U16 Girls Nat. 1: ANTW1 - GANT1 ANTWERP ANTW1
13/01/2018 12:00 12:00 13:25 Z/S U16 Girls VHL 1: ANTW2 - HERA2 ANTWERP ANTW1
13/01/2018 11:05 12:00 13:00 Z/S U10 Boys VHL 2B: LEUV3 - ANTW1 LEUVEN LEUV2
13/01/2018 13:00 13:00 14:25 Z/S U16 Girls VHL 1: ANTW2 - TEMS1 ANTWERP ANTW1
13/01/2018 12:05 13:00 14:00 Z/S U10 Girls VHL 1: LEUV1 - ANTW2 LEUVEN LEUV2
13/01/2018 14:00 14:00 15:25 Z/S U14 Girls Honneur: ANTW1 - RACI1 ANTWERP ANTW1
13/01/2018 13:45 14:15 15:40 Z/S Belfius Dames Nat. Honneur: ANTW1 - RWSC1 S/Z Mechelen - De Nekker S/Z Mechelen - De Nekker
13/01/2018 15:00 15:00 16:25 Z/S U19 Boys VHL 1: ANTW1 - MOLH1 ANTWERP ANTW1
13/01/2018 16:00 16:00 17:25 Z/S U19 Boys VHL 1: ANTW1 - TEMS1 ANTWERP ANTW1
13/01/2018 17:00 17:00 18:25 Z/S U14 Girls VHL 2A: ANTW2 - HERM1 ANTWERP ANTW1
13/01/2018 17:00 17:30 18:55 Z/S Belfius Dames Nat. Honneur: ANTW1 - PARC1 S/Z Mechelen - De Nekker S/Z Mechelen - De Nekker
13/01/2018 18:00 18:00 19:25 Z/S U14 Girls VHL 2A: ANTW2 - SGEO1 ANTWERP ANTW1
13/01/2018 16:55 18:00 19:00 Z/S U10 Boys VHL 2B: HOEG1 - ANTW1 HOEGAARDEN HHIH1
14/01/2018 10:00 10:00 11:25 Z/S U16 Boys Nat.1: ANTW1 - VICT1 ANTWERP ANTW1
14/01/2018 11:00 11:00 12:25 Z/S U14 Boys Nat.1: ANTW1 - GANT1 ANTWERP ANTW1
14/01/2018 15:00 15:00 16:25 Z/S U19 Girls Honneur: ANTW1 - BRAX1 ANTWERP ANTW1
20/01/2018 08:30 08:30 09:55 Z/S U14 Girls VHL 2A: ANTW2 - HERM1 ANTWERP ANTW1
20/01/2018 10:00 10:00 11:25 Z/S U16 Girls Nat. 1: ANTW1 - INDI1 ANTWERP ANTW1
20/01/2018 11:00 11:00 12:25 Z/S U16 Girls VHL 1: ANTW2 - MECH1 ANTWERP ANTW1
20/01/2018 12:00 12:00 13:25 Z/S U14 Girls Honneur: ANTW1 - TEMS1 ANTWERP ANTW1
20/01/2018 13:00 13:00 14:25 Z/S U14 Girls VHL 2A: ANTW2 - BRAX2 ANTWERP ANTW1
20/01/2018 15:00 15:00 16:25 Z/S U19 Boys VHL 1: ANTW1 - GANT1 ANTWERP ANTW1
21/01/2018 08:30 08:30 09:55 Z/S U14 Boys Nat.1: ANTW1 - WADU1 ANTWERP ANTW1
21/01/2018 08:00 08:30 09:30 Z/S U12 Boys VHL 1B: HERA1 - ANTW1 HERAKLES HERA2
21/01/2018 09:00 09:30 10:30 Z/S U12 Boys VHL 1B: VICT1 - ANTW1 VICTORY VICT2
21/01/2018 08:10 09:30 10:30 Z/S U12 Girls VHL 1: BRUG1 - ANTW1 BRUGGE BRUG2
21/01/2018 10:00 10:00 11:25 Z/S U16 Boys Nat.1: ANTW1 - LEOP1 ANTWERP ANTW1
21/01/2018 09:45 10:00 11:25 Z/S U16 Boys VHL 2B: DRAG2 - ANTW2 DRAGONS. DRAG2
21/01/2018 10:00 10:00 11:25 Z/S U14 Boys VHL 2B: ANTW2 - MECH1 ANTWERP ANTW2
21/01/2018 11:00 11:00 12:25 Z/S U16 Boys Nat.1: ANTW1 - LLNH1 ANTWERP ANTW1
21/01/2018 12:00 12:00 13:25 Z/S U16 Boys VHL 2B: ANTW2 - VICT3 ANTWERP ANTW1
21/01/2018 13:00 13:00 14:25 Z/S U14 Boys Nat.1: ANTW1 - LARA1 ANTWERP ANTW1
21/01/2018 14:30 14:30 15:55 Z/S Messieurs Nat. 3: ANTW1 - LLNH2 ANTWERP ANTW1
21/01/2018 12:55 14:30 15:55 Z/S Messieurs Nat. 3: VERV1 - ANTW1 VERVIERS VERV1
21/01/2018 15:30 15:30 16:55 Z/S U19 Girls Honneur: ANTW1 - WADU1 ANTWERP ANTW1
21/01/2018 16:30 16:30 17:55 Z/S U19 Girls Honneur: ANTW1 - WELL1 ANTWERP ANTW1
21/01/2018 17:30 17:30 18:55 Z/S U14 Boys VHL 2B: ANTW2 - VICT3 ANTWERP ANTW1
22/01/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen Nat. Honneur: ANTW2 - AMAN1 ANTWERP ANTW1
22/01/2018 20:15 20:30 21:30 Gentlemen Nat. Honneur: DRAG1 - ANTW1 DRAGONS. DRAG3
27/01/2018 08:30 08:30 09:55 Z/S U14 Girls Honneur: ANTW1 - MECH1 ANTWERP ANTW1
27/01/2018 10:00 10:00 11:25 Z/S U16 Girls Nat. 1: ANTW1 - LLNH1 ANTWERP ANTW1
27/01/2018 09:55 11:00 12:25 Z/S Belfius Dames Nat. Honneur: ANTW1 - WADU1 S/Z BXL - Coll. St Pierre Uccle S/Z BXL - Coll. St Pierre Uccle
27/01/2018 11:00 11:00 12:25 Z/S U16 Girls Nat. 1: ANTW1 - RACI1 ANTWERP ANTW1
27/01/2018 12:00 12:00 13:25 Z/S U16 Girls VHL 1: ANTW2 - LION1 ANTWERP ANTW1
27/01/2018 11:10 12:15 13:40 Z/S Belfius Dames Nat. Honneur: ANTW1 - RACI1 S/Z BXL - Coll. St Pierre Uccle S/Z BXL - Coll. St Pierre Uccle
27/01/2018 13:00 13:00 14:25 Z/S U16 Girls VHL 1: ANTW2 - BAUD1 ANTWERP ANTW1
27/01/2018 14:00 14:00 15:25 Z/S U14 Girls Honneur: ANTW1 - OREE1 ANTWERP ANTW1
27/01/2018 15:00 15:00 16:25 Z/S U19 Boys VHL 1: ANTW1 - HOEG1 ANTWERP ANTW1
27/01/2018 16:00 16:00 17:25 Z/S U19 Boys VHL 1: ANTW1 - LEUV2 ANTWERP ANTW1
27/01/2018 17:00 17:00 18:25 Z/S U14 Girls VHL 2A: ANTW2 - DRAG3 ANTWERP ANTW1
27/01/2018 18:00 18:00 19:25 Z/S U14 Girls VHL 2A: ANTW2 - BAUD2 ANTWERP ANTW1
28/01/2018 01:10 02:00 03:00 Z/S U10 Girls VHL 1: KEER1 - ANTW1 KEERBERGEN KEER1
28/01/2018 05:30 06:00 07:00 Z/S U10 Girls VHL 1: VICT1 - ANTW2 VICTORY VICT2
28/01/2018 06:00 06:00 07:00 Z/S U10 Girls VHL 1: GANT1 - ANTW2 GANTOISE GANT2
28/01/2018 05:05 06:00 07:00 Z/S U10 Girls VHL 1: LEUV1 - ANTW1 LEUVEN LEUV2
28/01/2018 08:30 08:30 09:55 Z/S U14 Boys VHL 2B: ANTW2 - BRAX2 ANTWERP ANTW1
28/01/2018 07:10 08:30 09:30 Z/S U11 Boys VHL 1: SGEO1 - ANTW1 SAINT-GEORGES SGEO1
28/01/2018 08:00 08:30 09:30 Z/S U11 Girls VHL 1: HERA1 - ANTW1 HERAKLES HERA2
28/01/2018 08:30 09:30 10:30 Z/S U11 Boys VHL 1: INDI1 - ANTW1 INDIANA INDI2
28/01/2018 10:00 10:00 11:25 Z/S U16 Boys Nat.1: ANTW1 - RACI1 ANTWERP ANTW1
28/01/2018 09:30 10:00 11:25 Z/S U16 Boys VHL 2B: HERA3 - ANTW2 HERAKLES HERA2
28/01/2018 11:00 11:00 12:25 Z/S U16 Boys Nat.1: ANTW1 - UCCL1 ANTWERP ANTW1
28/01/2018 12:00 12:00 13:25 Z/S U14 Boys Nat.1: ANTW1 - LEOP2 ANTWERP ANTW1
28/01/2018 13:00 13:00 14:25 Z/S U14 Boys Nat.1: ANTW1 - RACI1 ANTWERP ANTW1
28/01/2018 12:45 13:00 14:25 Z/S U16 Boys VHL 2B: DRAG2 - ANTW2 DRAGONS. DRAG2
28/01/2018 14:00 14:00 15:25 Z/S U14 Boys VHL 2B: ANTW2 - GDEV1 ANTWERP ANTW1
28/01/2018 13:40 14:30 15:55 Z/S Messieurs Nat. 3: RASA1 - ANTW1 RASANTE RASA1
28/01/2018 15:00 15:00 16:25 Z/S U19 Girls Honneur: ANTW1 - LEOP1 ANTWERP ANTW1
28/01/2018 14:45 15:00 16:00 Z/S U11 Girls VHL 1: DRAG1 - ANTW1 DRAGONS. DRAG3
28/01/2018 14:25 15:30 16:55 Z/S Messieurs Nat. 3: LEOP3 - ANTW1 LEOPOLD LEOP2
28/01/2018 16:00 16:00 17:25 Z/S U19 Girls Honneur: ANTW1 - RACI1 ANTWERP ANTW1
04/02/2018 09:10 10:00 11:25 Z/S U16 Boys VHL 2B: MOLH1 - ANTW2 MOL MOLH1
04/02/2018 10:00 10:00 11:25 Z/S U14 Boys VHL 2B: ANTW2 - HERA3 ANTWERP ANTW1
04/02/2018 10:45 11:00 12:25 Z/S U16 Boys VHL 2B: DRAG3 - ANTW2 DRAGONS. DRAG2
04/02/2018 11:00 11:00 12:25 Z/S U14 Boys VHL 2B: ANTW2 - DRAG2 ANTWERP ANTW1
05/02/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen Nat. Honneur: ANTW2 - ANTW1 ANTWERP ANTW1
05/02/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: ANTW3 - BRAX1 ANTWERP ANTW2
05/02/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: ANTW4 - BRAX2 ANTWERP ANTW2
05/02/2018 21:15 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: ANTW3 - BRAX2 ANTWERP ANTW2
05/02/2018 21:15 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: ANTW4 - BRAX1 ANTWERP ANTW2
10/02/2018 13:00 13:00 14:25 College League Boys Nat. 0: ANTW2 - SGEO1 ANTWERP ANTW1
10/02/2018 13:00 13:00 14:25 College League Girls Nat. 0: ANTW1 - BEER1 ANTWERP ANTW2
10/02/2018 12:05 13:00 14:25 College League Boys Nat. 0: LEUV1 - ANTW1 LEUVEN LEUV2
10/02/2018 12:30 13:00 14:25 College League Girls Nat. 0: HERA1 - ANTW2 HERAKLES HERA1
17/02/2018 13:00 13:00 14:25 College League Boys Nat. 0: ANTW2 - GANT1 ANTWERP ANTW1
17/02/2018 13:00 13:00 14:25 College League Girls Nat. 0: ANTW1 - OMBR1 ANTWERP ANTW2
17/02/2018 11:40 13:00 14:25 College League Boys Nat. 0: SGEO1 - ANTW1 SAINT-GEORGES SGEO1
17/02/2018 14:00 15:00 16:25 Open League Dames Nat. Honneur: WELL2 - ANTW2 WELLINGTON WELL1
18/02/2018 00:55 00:00 01:25 Open League Dames Reg. VHL 1: LEUV4 - Bye LEUVEN LEUV2
18/02/2018 00:00 00:00 01:25 Open League Dames Reg. VHL 3A: Bye - MOLH1 ANTWERP ANTW2
18/02/2018 10:00 10:00 11:25 Messieurs Min. Nat. Honneur: ANTW3 - DRAG4 ANTWERP ANTW2
18/02/2018 10:00 10:00 11:25 Masters Nat. Honneur: ANTW1 - EMBG1 ANTWERP ANTW1
18/02/2018 09:30 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 1: MECH3 - ANTW4 MECHELSE MECH1
18/02/2018 12:00 12:00 13:25 Belgian League Dames Nat. Honneur: ANTW1 - WELL1 ANTWERP ANTW1
18/02/2018 14:30 14:30 15:55 Belgian League Messieurs Nat. 1: ANTW1 - WELL1 ANTWERP ANTW1
18/02/2018 16:30 16:30 17:55 Open League Messieurs Nat. Honneur: ANTW2 - BEER2 ANTWERP ANTW1
19/02/2018 20:30 20:30 21:55 Junior Ladies VHL 1: ANTW5 - GANT6 ANTWERP ANTW1
19/02/2018 20:00 20:30 21:55 Junior Ladies VHL 1: HERA5 - ANTW4 HERAKLES HERA1
24/02/2018 13:00 13:00 14:25 College League Boys Nat. 0: ANTW2 - INDI2 ANTWERP ANTW1
24/02/2018 13:00 13:00 14:25 College League Girls Nat. 0: ANTW1 - BRAX1 ANTWERP ANTW2
24/02/2018 11:40 13:00 14:25 College League Boys Nat. 0: NAMU1 - ANTW1 NAMUR NAMU1
24/02/2018 11:40 13:00 14:25 College League Girls Nat. 0: BRUG1 - ANTW2 BRUGGE BRUG1
25/02/2018 00:35 00:00 01:25 Open League Dames Reg. VHL 1: TEMS3 - Bye TEMSE TEMS1
25/02/2018 00:00 00:00 01:25 Open League Dames Reg. VHL 3A: Bye - KEMP1 ANTWERP ANTW2
25/02/2018 10:00 10:00 11:25 Masters Nat. Honneur: ANTW1 - UCCL1 ANTWERP ANTW1
25/02/2018 10:00 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 1: ANTW4 - LOPA2 ANTWERP ANTW2
25/02/2018 09:30 10:00 11:25 Messieurs Min. Nat. Honneur: VICT3 - ANTW3 VICTORY VICT1
25/02/2018 12:00 12:00 13:25 Belgian League Dames Nat. Honneur: ANTW1 - DRAG1 ANTWERP ANTW1
25/02/2018 11:45 12:00 13:25 Open League Dames Nat. Honneur: DRAG2 - ANTW2 DRAGONS. DRAG2
25/02/2018 14:30 14:30 15:55 Belgian League Messieurs Nat. 1: ANTW1 - OLDC1 ANTWERP ANTW1
25/02/2018 16:30 16:30 17:55 Open League Messieurs Nat. Honneur: ANTW2 - LEUV3 ANTWERP ANTW1
26/02/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen Nat. Honneur: ANTW1 - OREE1 ANTWERP ANTW1
26/02/2018 19:30 20:30 21:30 Gentlemen Nat. Honneur: WELL1 - ANTW2 WELLINGTON WELL1
26/02/2018 19:35 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: LEUV1 - ANTW3 LEUVEN LEUV1
26/02/2018 19:35 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: LEUV2 - ANTW4 LEUVEN LEUV1
26/02/2018 20:20 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: LEUV1 - ANTW4 LEUVEN LEUV1
26/02/2018 20:20 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: LEUV2 - ANTW3 LEUVEN LEUV1
03/03/2018 13:00 13:00 14:25 College League Boys Nat. 0: ANTW1 - GANT1 ANTWERP ANTW1
03/03/2018 12:30 13:00 14:25 College League Boys Nat. 0: VICT1 - ANTW2 VICTORY VICT3
03/03/2018 12:25 13:00 14:25 College League Girls Nat. 0: TEMS1 - ANTW1 TEMSE TEMS1
03/03/2018 13:00 13:00 14:25 College League Girls Nat. 0: ANTW2 - BRAX2 ANTWERP ANTW2
04/03/2018 00:00 00:00 01:25 Open League Dames Reg. VHL 1: Bye - DRAG3 ANTWERP ANTW1
04/03/2018 10:00 10:00 11:25 Messieurs Min. Nat. Honneur: ANTW3 - BEER4 ANTWERP ANTW2
04/03/2018 09:30 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 1: BEER6 - ANTW4 BEERSCHOT BEER2
04/03/2018 12:00 12:00 13:25 Open League Dames Nat. Honneur: ANTW2 - LARA2 ANTWERP ANTW1
04/03/2018 11:05 12:00 13:25 Belgian League Dames Nat. Honneur: WADU1 - ANTW1 WAT. DUCKS WADU1
04/03/2018 10:50 12:00 13:25 Masters Nat. Honneur: PI/LA1 - ANTW1 PINGOUIN PING1
04/03/2018 13:40 14:30 15:55 Belgian League Messieurs Nat. 1: OMBR1 - ANTW1 OMBRAGE OMBR1
04/03/2018 15:35 16:30 17:55 Open League Messieurs Nat. Honneur: WADU2 - ANTW2 WAT. DUCKS WADU1
05/03/2018 20:30 20:30 21:55 Junior Ladies VHL 1: ANTW4 - BRUG3 ANTWERP ANTW1
05/03/2018 19:30 20:30 21:55 Junior Ladies VHL 1: INDI5 - ANTW5 INDIANA INDI1
10/03/2018 13:00 13:00 14:25 College League Boys Nat. 0: ANTW2 - ANTW1 ANTWERP ANTW1
10/03/2018 13:00 13:00 14:25 College League Girls Nat. 0: ANTW2 - TEMS1 ANTWERP ANTW2
11/03/2018 00:00 00:00 01:25 Open League Dames Reg. VHL 1: Bye - GDEV2 ANTWERP ANTW1
11/03/2018 10:00 10:00 11:25 Masters Nat. Honneur: ANTW1 - SGEO1 ANTWERP ANTW1
11/03/2018 10:00 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 1: ANTW4 - SGEO2 ANTWERP ANTW2
11/03/2018 09:45 10:00 11:25 Messieurs Min. Nat. Honneur: DRAG3 - ANTW3 DRAGONS. DRAG1
11/03/2018 12:00 12:00 13:25 Open League Dames Nat. Honneur: ANTW2 - GANT2 ANTWERP ANTW1
11/03/2018 10:40 12:00 13:25 Belgian League Dames Nat. Honneur: BRUG1 - ANTW1 BRUGGE BRUG1
11/03/2018 13:35 14:30 15:55 Belgian League Messieurs Nat. 1: AMAN1 - ANTW1 AMIC/ANDERL. AMAN1
11/03/2018 15:40 16:30 17:55 Open League Messieurs Nat. Honneur: OREE2 - ANTW2 OREE OREE1
12/03/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen Nat. Honneur: ANTW1 - UCCL1 ANTWERP ANTW1
12/03/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: ANTW3 - HOEG1 ANTWERP ANTW2
12/03/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: ANTW4 - HOEG2 ANTWERP ANTW2
12/03/2018 19:10 20:30 21:30 Gentlemen Nat. Honneur: OREE1 - ANTW2 OREE Ecole Européenne ECEU1
12/03/2018 21:15 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: ANTW3 - HOEG2 ANTWERP ANTW2
12/03/2018 21:15 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: ANTW4 - HOEG1 ANTWERP ANTW2
17/03/2018 13:00 13:00 14:25 College League Boys Nat. 0: ANTW1 - HERA1 ANTWERP ANTW1
17/03/2018 13:00 13:00 14:25 College League Girls Nat. 0: ANTW1 - HERA1 ANTWERP ANTW2
17/03/2018 12:05 13:00 14:25 College League Boys Nat. 0: LEUV1 - ANTW2 LEUVEN LEUV2
17/03/2018 12:10 13:00 14:25 College League Girls Nat. 0: OMBR1 - ANTW2 OMBRAGE OMBR1
17/03/2018 13:50 15:00 16:25 Open League Dames Nat. Honneur: PING2 - ANTW2 PINGOUIN PING1
18/03/2018 00:00 00:00 01:25 Open League Dames Reg. VHL 1: GANT3 - Bye GANTOISE GANT2
18/03/2018 10:00 10:00 11:25 Messieurs Min. Nat. Honneur: ANTW3 - WADU7 ANTWERP ANTW2
18/03/2018 08:55 10:00 11:25 Masters Nat. Honneur: LEOP1 - ANTW1 LEOPOLD LEOP1
18/03/2018 08:35 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 1: HERM2 - ANTW4 HERMES HERM1
18/03/2018 12:00 12:00 13:25 Belgian League Dames Nat. Honneur: ANTW1 - RWSC1 ANTWERP ANTW1
18/03/2018 14:30 14:30 15:55 Belgian League Messieurs Nat. 1: ANTW1 - RWSC1 ANTWERP ANTW1
18/03/2018 16:30 16:30 17:55 Open League Messieurs Nat. Honneur: ANTW2 - RACI2 ANTWERP ANTW1
19/03/2018 20:30 20:30 21:55 Junior Ladies VHL 1: ANTW5 - HERA6 ANTWERP ANTW1
19/03/2018 20:30 20:30 21:55 Junior Ladies VHL 1: GANT6 - ANTW4 GANTOISE GANT2
24/03/2018 13:00 13:00 14:25 College League Boys Nat. 0: ANTW2 - INDI1 ANTWERP ANTW1
24/03/2018 12:00 13:00 14:25 College League Boys Nat. 0: INDI2 - ANTW1 INDIANA INDI1
24/03/2018 12:30 13:00 14:25 College League Girls Nat. 0: VICT1 - ANTW1 VICTORY VICT1
24/03/2018 13:00 13:00 14:25 College League Girls Nat. 0: ANTW2 - BEER1 ANTWERP ANTW2
25/03/2018 00:00 00:00 01:25 Open League Dames Reg. VHL 1: Bye - VICT5 ANTWERP ANTW1
25/03/2018 10:00 10:00 11:25 Masters Nat. Honneur: ANTW1 - DRAG1 ANTWERP ANTW1
25/03/2018 10:00 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 1: ANTW4 - DRAG5 ANTWERP ANTW2
25/03/2018 08:55 10:00 11:25 Messieurs Min. Nat. Honneur: HOEG2 - ANTW3 HOEGAARDEN HHIH1
25/03/2018 12:00 12:00 13:25 Open League Dames Nat. Honneur: ANTW2 - HERA2 ANTWERP ANTW1
25/03/2018 11:05 12:00 13:25 Belgian League Dames Nat. Honneur: GANT1 - ANTW1 GANTOISE GANT1
25/03/2018 14:00 14:30 15:55 Belgian League Messieurs Nat. 1: MECH1 - ANTW1 MECHELSE MECH1
25/03/2018 15:40 16:30 17:55 Open League Messieurs Nat. Honneur: RASA2 - ANTW2 RASANTE RASA1
26/03/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen Nat. Honneur: ANTW2 - DRAG3 ANTWERP ANTW1
26/03/2018 20:15 20:30 21:30 Gentlemen Nat. Honneur: DRAG2 - ANTW1 DRAGONS. DRAG3
26/03/2018 19:40 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: HERA2 - ANTW3 KEERBERGEN KEER1
26/03/2018 19:40 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: KEER1 - ANTW4 KEERBERGEN KEER1
26/03/2018 20:25 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: HERA2 - ANTW4 KEERBERGEN KEER1
26/03/2018 20:25 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: KEER1 - ANTW3 KEERBERGEN KEER1
07/04/2018 13:00 13:00 14:25 College League Girls Nat. 0: ANTW1 - BRUG1 ANTWERP ANTW2
07/04/2018 11:40 13:00 14:25 College League Girls Nat. 0: KNOK1 - ANTW2 KNOKKE KNOK1
08/04/2018 00:15 00:00 01:25 Open League Dames Reg. VHL 1: DRAG4 - Bye DRAGONS. DRAG2
08/04/2018 12:00 12:00 13:25 Belgian League Dames Nat. Honneur: ANTW1 - HERA1 ANTWERP ANTW1
08/04/2018 11:25 12:00 13:25 Open League Dames Nat. Honneur: TEMS2 - ANTW2 TEMSE TEMS1
08/04/2018 14:30 14:30 15:55 Belgian League Messieurs Nat. 1: ANTW1 - LANG1 ANTWERP ANTW1
08/04/2018 16:30 16:30 17:55 Open League Messieurs Nat. Honneur: ANTW2 - HERA2 ANTWERP ANTW1
14/04/2018 12:25 13:00 14:25 College League Girls Nat. 0: BRAX2 - ANTW1 BRAXGATA BRAX1
14/04/2018 13:00 13:00 14:25 College League Girls Nat. 0: ANTW2 - BRAX1 ANTWERP ANTW2
15/04/2018 00:00 00:00 01:25 Open League Dames Reg. VHL 1: Bye - BEER3 ANTWERP ANTW1
15/04/2018 12:00 12:00 13:25 Open League Dames Nat. Honneur: ANTW2 - RWSC2 ANTWERP ANTW1
15/04/2018 11:25 12:00 13:25 Belgian League Dames Nat. Honneur: BRAX1 - ANTW1 BRAXGATA BRAX1
15/04/2018 13:10 14:30 15:55 Belgian League Messieurs Nat. 1: NAMU1 - ANTW1 NAMUR NAMU1
15/04/2018 15:55 16:30 17:55 Open League Messieurs Nat. Honneur: BRAX2 - ANTW2 BRAXGATA BRAX1
16/04/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen Nat. Honneur: ANTW2 - WELL1 ANTWERP ANTW1
16/04/2018 19:10 20:30 21:30 Gentlemen Nat. Honneur: OREE1 - ANTW1 OREE Ecole Européenne ECEU1
21/04/2018 13:00 13:00 14:25 College League Boys Nat. 0: ANTW1 - LEUV1 ANTWERP ANTW1
21/04/2018 11:40 13:00 14:25 College League Boys Nat. 0: SGEO1 - ANTW2 SAINT-GEORGES SGEO1
21/04/2018 13:00 13:00 14:25 College League Girls Nat. 0: ANTW1 - ANTW2 ANTWERP ANTW2
22/04/2018 00:30 00:00 01:25 Open League Dames Reg. VHL 1: VICT4 - Bye VICTORY VICT1
22/04/2018 10:00 10:00 11:25 Messieurs Min. Nat. Honneur: ANTW3 - PING5 ANTWERP ANTW2
22/04/2018 10:00 10:00 11:25 Masters Nat. Honneur: ANTW1 - RACI1 ANTWERP ANTW1
22/04/2018 09:05 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 1: LEUV4 - ANTW4 LEUVEN LEUV1
22/04/2018 12:00 12:00 13:25 Belgian League Dames Nat. Honneur: ANTW1 - VICT1 ANTWERP ANTW1
22/04/2018 11:25 12:00 13:25 Open League Dames Nat. Honneur: BRAX2 - ANTW2 BRAXGATA BRAX2
22/04/2018 14:30 14:30 15:55 Belgian League Messieurs Nat. 1: ANTW1 - VICT1 ANTWERP ANTW1
22/04/2018 16:30 16:30 17:55 Open League Messieurs Nat. Honneur: ANTW2 - VICT2 ANTWERP ANTW1
23/04/2018 20:30 20:30 21:55 Junior Ladies VHL 1: ANTW4 - HERA6 ANTWERP ANTW1
23/04/2018 20:00 20:30 21:55 Junior Ladies VHL 1: HERA5 - ANTW5 HERAKLES HERA1
28/04/2018 13:00 13:00 14:25 College League Boys Nat. 0: ANTW2 - NAMU1 ANTWERP ANTW1
28/04/2018 12:30 13:00 14:25 College League Boys Nat. 0: VICT1 - ANTW1 VICTORY VICT3
28/04/2018 12:30 13:00 14:25 College League Girls Nat. 0: BEER1 - ANTW1 BEERSCHOT BEER1
28/04/2018 13:00 13:00 14:25 College League Girls Nat. 0: ANTW2 - HERA1 ANTWERP ANTW2
29/04/2018 00:00 00:00 01:25 Open League Dames Reg. VHL 1: Bye - MECH2 ANTWERP ANTW1
29/04/2018 10:00 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 1: ANTW4 - TEMS3 ANTWERP ANTW2
29/04/2018 09:30 10:00 11:25 Masters Nat. Honneur: BE/RW1 - ANTW1 BEERSCHOT BEER1
29/04/2018 11:00 11:30 12:55 Messieurs Min. Nat. Honneur: HERA5 - ANTW3 HERAKLES HERA1
29/04/2018 12:00 12:00 13:25 Open League Dames Nat. Honneur: ANTW2 - LEUV2 ANTWERP ANTW1
29/04/2018 11:05 12:00 13:25 Belgian League Dames Nat. Honneur: LEUV1 - ANTW1 LEUVEN LEUV1
29/04/2018 13:30 14:30 15:55 Belgian League Messieurs Nat. 1: INDI1 - ANTW1 INDIANA INDI1
29/04/2018 15:35 16:30 17:55 Open League Messieurs Nat. Honneur: LEUV2 - ANTW2 LEUVEN LEUV1
30/04/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen Nat. Honneur: ANTW1 - HERA1 ANTWERP ANTW1
30/04/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: ANTW3 - BEER1 ANTWERP ANTW2
30/04/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: ANTW4 - VICT1 ANTWERP ANTW2
30/04/2018 19:30 20:30 21:30 Gentlemen Nat. Honneur: UCCL1 - ANTW2 UCCLE UCCL1
30/04/2018 21:15 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: ANTW3 - VICT1 ANTWERP ANTW2
30/04/2018 21:15 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: ANTW4 - BEER1 ANTWERP ANTW2
06/05/2018 10:00 10:00 11:25 Messieurs Min. Nat. Honneur: ANTW3 - DARI4 ANTWERP ANTW2
06/05/2018 09:10 10:00 11:25 Masters Nat. Honneur: OREE1 - ANTW1 OREE OREE1
06/05/2018 08:40 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 1: BRUG2 - ANTW4 BRUGGE BRUG1
07/05/2018 20:30 20:30 21:55 Junior Ladies VHL 1: ANTW4 - ANTW5 ANTWERP ANTW1
14/05/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen Nat. Honneur: ANTW2 - DRAG1 ANTWERP ANTW1
14/05/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: ANTW3 - MERO1 ANTWERP ANTW2
14/05/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: ANTW4 - VRIJ1 ANTWERP ANTW2
14/05/2018 19:30 20:30 21:30 Gentlemen Nat. Honneur: WELL1 - ANTW1 WELLINGTON WELL1
14/05/2018 21:15 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: ANTW3 - VRIJ1 ANTWERP ANTW2
14/05/2018 21:15 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: ANTW4 - MERO1 ANTWERP ANTW2
21/05/2018 20:30 20:30 21:55 Junior Ladies VHL 1: ANTW5 - BRUG3 ANTWERP ANTW1
28/05/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen Nat. Honneur: ANTW1 - DRAG3 ANTWERP ANTW1
28/05/2018 20:15 20:30 21:30 Gentlemen Nat. Honneur: DRAG2 - ANTW2 DRAGONS. DRAG3
28/05/2018 20:00 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: HOEG3 - ANTW3 MECHELSE MECH1
28/05/2018 20:00 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: MECH1 - ANTW4 MECHELSE MECH1
28/05/2018 20:45 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: HOEG3 - ANTW4 MECHELSE MECH1
28/05/2018 20:45 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: MECH1 - ANTW3 MECHELSE MECH1
04/06/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen Nat. Honneur: ANTW1 - ANTW2 ANTWERP ANTW1
Clubkalender
02/12/2017 18:30 - 03/12/2017 04:00
Progressive Dinner
07/12/2017 18:00-23:30
Pokeravond
02/03/2018 19:00 - 03/03/2018 05:00
RAHC MASQUERADE BALL
Hoofdsponsor

Kalender
  November 2017  
M T W T F S S
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Ontspanningslaan 4    |    2960 St. Job in 't Goor    |     info@rahc.be

© 2016, R. Antwerp H.C. - All rights reserved - website powered by Twizzit.com